Dominik Pajewski

04.12.2019 (10:16)

Muniek Staszczyk wraca na scenę! Kiedy odbędzie się pierwszy koncert artysty?Muniek Staszczyk dochodzi do zdrowia, jednocześnie zbierając siły na koncerty promujące solowy album. Ujawniono, kiedy artysta wróci na scenę oraz podczas jakiej imprezy.

Muniek Staszczyk 4 miesiące temu doznał wylewu, przez co wszystkie koncerty i działania muzyczne, musiały zostać przełożone. Przez cały czas, wszyscy dostawaliśmy informacje oficjalne na temat stanu zdrowia artysty. W końcu, sam Muniek postanowił oficjalne wypowiedzieć się na temat feralnego dnia, który zatrzymał wszystkie plany artysty. Teraz już wiemy, że z Muńkiem jest coraz lepiej, a w planach jest już pierwszy koncert.

WARSZAWSKI KIEROWCA AUTOBUSU, STAŁ SIĘ GWIAZDĄ TIK TOKA! NA CZYM POLEGA FENOMEN?


Muniek Staszczyk wraca na scenę! Kiedy odbędzie się pierwszy koncert artysty?

Pierwszy koncert Muńka Staszczyka po przerwie, odbędzie się 15 marca podczas Fryderyk Festiwalu w Katowicach. Oprócz Muńka zobaczymy również: Kayah, Krzysztofa Zalewskiego, Darię Zawiałow, Natalię Przybysz i Baranovskiego.
 

 

BABY YODA KONTRA IMPERATOR. W SIECI POJAWIŁA SIĘ ZABAWNA PRZERÓBKA


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz