Dominik Pajewski

06.11.2019 (10:26)

Muniek Staszczyk - Ołów. Klip promujący film 'Jak zostałem gangsterem' w sieciMuniek Staszczyk postanowił wypuścić do sieci drugi klip, który promuje album 'Syn Miasta'. Kolejną piosenką, która promuje album jest 'Ołów', który promuje również film 'Jak zostałem gangsterem'.

Muniek Staszczyk wraca do zdrowia i coraz bardziej zaczyna promować swój solowy krążek 'Syn Miasta', który ciepło został przyjęty przez fanów. W sieci pojawił się drugi singiel z albumu, którego tytuł to 'Ołów'. Kompozycja promuje również film pod tytułem 'Jak zostałem gangsterem'.

RAGE AGAINST THE MACHINE WRACA NA SCENĘ! PROPHETS OF RAGE POŻEGNAŁO SIĘ Z FANAMI


Muniek Staszczyk - Ołów. Nowy singiel w sieci

Jak mówi Muniek Staszczyk o piosence:

Inspiracją do napisania tekstu była rozmowa z moją córką Marysią. Marysia ma 26 lat, chłopaka Włocha, mieszka więc jedną nogą we Włoszech, a drugą w Warszawie. Przyjechała do Polski na Boże Narodzenie rok temu. Był grudzień bez śniegu, w powietrzu smog, ołowiane warszawskie niebo... Szliśmy koło „Patelni” mijając Pałac Kultury, kiedy Mańka powiedziała: "Wiesz ojciec, pomimo że w Bergamo jest teraz dużo ładniejsza pogoda, to ja jednak kocham ten zafajdany chodnik!", odpowiedziałem – "Córeczko, mamy piosenkę!"

W klipie występują: Marcin Kowalczyk, Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Jan Frycz, Janusz Chabior i Adam Woronowicz.

FACEBOOK ZMIENIA LOGO. WSZYSCY UWAŻAJĄ, ŻE TO ZMIANA NA GORSZE


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • T-raperzy znad Wisły wrócili w reklamie! Zaskakująca kampania

  2020-01-22
  Takiego powrotu raczej nikt się nie spodziewał, jednak taki widok wywołuje uśmiech na twarzy. T-raperzy znad Wisły wrócili i edukują w temacie smogu.
 • 8-latek, sprzedając koale z plasteliny, zarobił 250 tysięcy dolarów

  2020-01-22
  Pożary, które spustoszyły Australię, były czymś co poruszyło dosłownie cały świat. Każdy starał się wspierać kraj jak się da, a pewien 8-latek postanowił ulepić koale z plasteliny. Okazuje się, że dzięki temu uzbierał 250 tysięcy dolarów!
 • Czego nie możesz wnieść na koncert Slipknota? Lista rzeczy mocno wkurza fanów

  2020-01-22
  Koncerty Slipknota gromadzą ogromne ilości fanów, którzy często przebierają się za członków zespołu i przy okazji przynoszą różne rzeczy pod scenę. Zespół postanowił ustanowić listę rzeczy, których nie można wnosić na koncerty.
 • Pearl Jam udostępnia nowy singiel 'Dance of the Clairvoyants'

  2020-01-22
  Pearl Jam wraca! Nowy singiel „Dance of the Clairvoyants” dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.
 • Ozzy Osbourne ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona

  2020-01-21
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz