Anna Skalik

13.04.2014 (20:54)

Motörhead i Slash grają Ace Of Spades. Lemmy wraca do formy? [VIDEO]Dobra wiadomość dla fanów grupy Motörhead - zespół wraca do gry po nieobecności spowodowanej zdrowotnymi problemami Lemmy'ego Kilmistera. Ostatnio zagrali koncert w Los Angeles, podczas którego wystąpili ze Slashem. Zobacz ich wspólny wykon Ace Of Spades.

Lemmy Kilmister z Motörhead wraca do formy, a zespół do koncertowania. Po kilkumiesięcznej nieobecności na scenie i przesuwaniu tras koncertowych grupa powróciła do grania.

Ostatnio Motörhead zagrali koncert w Los Angeles a na scenie pojawił się z nimi legendarny gitarzysta Slash. Wspólnie wykonali m.in. numer Ace Of Spades.

>>> Piersi na Woodstocku 2014 <<<

13 kwietnia Motörhead pojawią się na festiwalu Coachella w Kalifornii, a już wkrótce odwiedzą Europę, gdzie koncertować będą m.in. we Włoszech, Niemczech czy Francji.

Także Slash zapowiedział, że w związku z promocją swojej nowej płyty ma zamiar odwiedzić Europę. Poniżej prezentujemy Wam wykonanie Ace Of Spades Motörhead i Slasha.

>>> Linkin Park - nowa płyta The Hunting Party już w czerwcu <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - nowe sceny ujawnione. Co zobaczymy w serialu?

  2019-12-10
  Netflix udostępnił główny zwiastun najbardziej oczekiwanego serialu tego roku już jakiś czas temu. Światowa premiera Wiedźmina już 20 grudnia na Netflix, a w sieci pojawiły się już kolejne spoty, które ujawniają nowe sceny.
 • Wokalistka Roxette nie żyje! Przyczna śmierci Marie Fredriksson

  2019-12-10
  To bardzo smutny dzień dla fanów rocka i zespołu Roxette. W wieku 61 lat odeszła Marie Fredriksson, która była wokalistką zespoł. Jaka jest przyczyna śmierci wokalistki?
 • Pijany kierowca, przyjechał po pijanego kierowcę, który został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu

  2019-12-10
  Tak absurdalna sytuacja, przypomina coś z filmów komediowych, jednak zdarzyła się w rzeczywistości. Policjancie nie bardzo wiedzieli co mają zrobić i chyba byli mocno zszokowani bezczelnością.
 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-10
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Symulator Jezusa - polska gra staje się hitem jeszcze przed premierą

  2019-12-10
  Rynek gier jest tak bogaty, że spokojnie można być pewnym, że wkrótce pojawi się gra, która dotyczyć może tematyki absolutnie dziwnej i absurdalnej. Tak jest w tym wypadku, ponieważ na rynku pojawić się ma 'Symulator Jezusa'.
 • Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

  2019-12-10
  Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz