Dominik Pajewski

30.12.2019 (12:00)

Morgan Freeman wspomina 2019 rok w internecie. Świetne podsumowanie w sieci [WIDEO]2019 rok w internecie był bardzo różnorodny i ciekawy, co widać w specjalnym nagraniu, w którym lektorem jest sam Morgan Freeman. Posłuchajcie, co było największym hitem 2019 roku, ostrzegamy tylko, że całe nagranie jest bardzo zabawne.

2019 rok był pełen memów i hitów internetu, które momentalnie rozprzestrzeniały się na cały świat. Nie zabrakło zorganizowanych akcji, memów globalnych, a przemówienie Grety Thunberg powaliło wszystkich i wywołało wiele dyskusji. To jednak nie wszystko, co w internecie wydarzyło się w 2019 roku, a o tym przypomina Morgan Freeman.

OZZY OSBOURNE WSPOMNIAŁ WE WZRUSZAJĄCY SPOSÓB LEMMY'EGO


Morgan Freeman wspomina 2019 rok w internecie. Świetne podsumowanie w sieci [WIDEO]

Głos Morgana Freemana, do tego hity internetu i zabawny komentarz. Czy da się lepiej zakończyć 2019? Nie wiemy, jednak polecamy wam ten obrazek, bo jest czymś pięknym i w super sposób wieńczącym mijające 12 miesięcy.


JOHN PORTER ZAGRA TRASĘ KONCERTOWĄ W MIESZKANIACH. JAK DOSTAĆ SIĘ NA KONCERT?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Co by było, gdyby Neo wziął niebieską pigułkę. Przeróbka z użyciem deep fake ma odpowiedź

  2020-02-19
  Matrix ma powrócić w nowej odsłonie w 2021 roku, jednak zanim to się stanie, w sieci można znaleźć coś ciekawego. Dzięki technologii deep fake, ukazano co by było gdyby Neo wziął niebieską pigułkę.
 • Gitarzysta Limp Bizkit złamał rękę, ale i tak zagrał koncert

  2020-02-19
  O Limp Bizkit można mieć różne zdanie, jednak nie da się odmówić grupie zaangażowania. Na ostatnim koncercie zespołu, gitarzysta Wes Borland zagrał koncert, mimo złamanej ręki.
 • Five Finger Death Punch wyjaśnili, dlaczego Megadeth grają przed nimi

  2020-02-19
  Wspólne koncerty Five Finger Death Punch i Megadeth cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym mógł świadczyć fakt frekwencji w Warszawie. Zespół wyjaśnił, dlaczego taka kolejność jest na trasie.
 • Ozzy kolejny raz odwołuje trasę koncertową. Do sieci trafiło oświadczenie

  2020-02-19
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią od lat. Teraz Ozzy oznajmił, że musi odwołać kolejną część trasy koncertowej.
 • Orbita Wiru wydaje nowy album "Hipis 2020"

  2020-02-19
  20 lutego na światło dzienne wyjdzie nowy album stołecznej formacji rockowej Orbita Wiru. Czwarte w dorobku zespołu wydawnictwo studyjne nosi przewrotny tytuł “Hipis 2020”.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz