Dominik Pajewski

01.11.2017 (17:30)

Monika Miller - sceny łóżkowe wnuczki premiera w teledysku grupy CzeluśćWnuczka Leszka Millera nie daje o sobie zapomnieć, w sieci pojawiły się odważne sceny, które zapowiadają teledysk z udziałem Moniki Miller. Zobaczcie, w co zaangażowana jest wnuczka byłego premiera.

Gdy w kwietniu 2017 zobaczyliśmy Monikę Miller, wszyscy byli zaskoczeni, że tak wygląda wnuczka premiera, Leszka Millera. Wytatuowana, seksowna dziewczyna z pewnością zwróciła uwagę niejednego mężczyzny i pewnym było, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy. GOŁE BABY: seksowny bodypainting nagich surferek [18+]

W sieci pojawiło się zdjęcie grupy Czeluść, którzy zapowiadają nowy klip, w którym zobaczymy Monikę Miller. Zapowiada się mocny klip, w którym nie zabraknie odważnych scen. Wnuczka Leszka Millera pojawi się z dwoma mężczyznami w łóżku. Data premiery klipu nie jest jeszcze dokładnie znana.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Paweł Królikowski nie żyje - przyczyna śmierci aktora

  2020-02-27
  To bardzo smutny dzień, nie żyje Paweł Królikowski! Aktor miał 58 lat, a o śmierci poinformowała Ewa Leśniak ze Związku Artystów Scen Polskich.
 • Dimebag Darrell chcial przed śmiercią reraktywować Panterę?

  2020-02-27
  Śmierć Dimebaga Darella była ogromną stratą dla całego świata rocka i metalu. Okazuje się, że artysta tuż przed śmiercią miał plan reaktywowania Pantery.
 • Dzielnica czerwonych latarnii zniknie z Amsterdamu? Tego chce burmistrz miasta

  2020-02-27
  Amsterdam słynie z wielu rzeczy, jednak jedną z najsłynniejszych jest dzielnica czerwonych latarni i legalna marihuana. Okazuje się, że słynna dzielnica może niedługo zniknąć z mapy Amsterdamu.
 • Polski Youtuber zginął w wypadku w Tatrach

  2020-02-27
  To bardzo smutna wiadomość, tym bardziej dla entuzjastów gór. Nie żyje Dominik Socha, który na Youtube zarażał pasją do gór swoich widzów.
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2020-02-27
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz