Dominik Pajewski

08.04.2019 (10:15)

Mick Jagger napisał do fanów po operacji. Jaki jest stan zdrowia muzyka?The Rolling Stones niedawno ogłosili, że muszą odwołać amerykańską część trasy koncertowej z powodu złego stanu zdrowia Micka Jaggera. W końcu artysta postanowił zabrać głos w całej sprawie, wrzucając do sieci krótkie oświadczenie.

To, że The Rolling Stones to niezniszczalna ekipa wie chyba każdy, jednak czasami i tacy tytani muszą mieć chwilę przerwy. Obecna przerwa w działaniach zespołu jest wymuszona złym stanem zdrowia Micka Jaggera. Dowiedzieliśmy się, że artysta musi przejść operację serca, a wszystko przez uszkodzoną zastawkę. Po wielu spekulacjach i domysłach, sam Mick Jagger postanowił zabrać głos.

Arnold Schwarzenegger zdradza tajny składnik swojego shake'a proteinowego. Będziecie zaskoczeni [WIDEO]Mick Jagger dziękuje za wsparcie. Muzyk wypowiedział się w krótkim oświadczeniu

Mick Jagger postanowił podziękować za wsparcie na swoim oficjalnym Instagramie. Jak czytamy w krótkim oświadczeniu:

Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia. Czuję się już lepiej i wracam do zdrowia. Ogromne podziękowania dla obsługi szpitala za wspaniałą pracę.Co prawda, nie wiadomo kiedy Mick wróci na scenę, jednak warto pamiętać, że po tego typu zabiegu powrót do pełni sił może chwilę potrwać.

Rammstein pobił rekord na Youtube! Niesamowita liczba wyświetleń zespołu

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz