Dominik Pajewski

07.10.2019 (15:44)

Mick Jagger myślał o emeryturze. Co dalej z The Rolling Stones?Mick Jagger uznawany jest za jednego z tych rockmanów, którzy są dosłownie niezniszczalni. Okazuje się, że frontman The Rolling Stones myślał o emeryturze.

Są takie postaci w historii rocka, które uznawane są za niezniszczalne i z pewnością pierwszym skojarzeniem jest właśnie Mick Jagger. Oczywiście, frontman The Rolling Stones, uznawany jest za jedną z tych postaci, której nie da się kompletnie zatrzymać i pewnie będzie już na scenie zawsze. Okazuje się jednak, że Jagger myślał o tym, aby przejść na emeryturę.
 

MARTIN SCORSESE UWAŻA, ŻE FILMY MARVELA NIE SĄ KINEM


Mick Jagger myślał o tym, by przejść na emeryturę. Co zmieniło jego decyzję?

Dawny księgowy The Rolling Stones, Laurece Myers, który pracował z grupą w 1964 roku, w swojej autobiografii 'Hunky Dory', podkreślił, że Jagger już wtedy planował swoją emeryturę. Muzyk nie przypuszczał, że będzie aktywny na scenie do 60 roku życia, a co dopiero do 76 roku życia! Jak napisał Myers w swojej książce:

Spotkałem się z Mickiem na lotnisku Kennedy’ego, kiedy czekał na samolot. Tematem naszej rozmowy był wybór planu emerytalnego. Zanim zaczął śpiewać z The Rolling Stones studiował na London School of Economics wiedział więc, że to dobry pomysł, zwłaszcza, że nie sądził, że będzie śpiewał w wieku 60 lat, a co dopiero 76. Już wtedy był bardzo roztropny i nadal jest taki, dlatego wciąż działa w rock and rollu.
 
Jak widać, mądre podejście do sprawy się sprawdziło, a mówi się, że The Rolling Stones ruszą jeszcze w trasę w 2020 roku.

OZZY OSBOURNE UMRZE PRZED BOŻYM NARODZENIEM? TAK TWIERDZĄ MEDIA. SHARON OSBOURNE OSTRO ODPOWIADA


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz