Dominik Pajewski

14.01.2019 (12:51)

Mick Jagger i George Harrison nie znosili debiutanckiej płyty Led Zeppelin!Debiutancka płyta Led Zeppelin była ogromnym wydarzeniem na rynku i pewnego rodzaju rewolucją. Okazuje się, że nie wszystkim kolegom z branży podobał się styl grupy.

Gdy debiutancka płyta Led Zeppelin ukazała się na rynku, mówiło się o rewolucji, jednak nie brakowało głosów negatywnych. Nikt nie grał tak jak Led Zeppelin i śmiało można powiedzieć, że było to wyznaczenie pewnych trendów.

Ile zebrała WOŚP w 2019? Są pierwsze wyniki  
Po latach, Glyn Johns, który realizował nagrania płyty 'Led Zeppelin' i współpracował w tym czasie również z zespołami The Beatles i The Rolling Stones, ujawnił pewnego zakulisowe fakty. W wywiadzie dla 'SiriusXM' Johns przyznał, że członkowie kultowych kapel nie patrzyli na Zeppelinów przychylnie:
Tuż po zakończeniu prac z Led Zeppelin udałem się na spotkanie producenckie z The Rolling Stones. Przerzucaliśmy się pomysłami, kto powinien zająć się produkcją, zabrałem więc tę płytę i puściłem Mickowi, mówiąc: „Jimmy zebrał ten zespół z Johnem Paulem Jonesem. To będzie petarda!”.

Ale Mick nie przebrnął nawet przez pierwszą stronę płyty. Pewnie do dziś jej nie przesłuchał.

Pracowałem też z The Beatles i w drodze powrotnej do domu zaproponowałem George’owi Harrisonowi, żeby wpadł do Olympic Studios czegoś posłuchał. W studiu nikogo nie było, więc wyciągnąłem taśmę matkę i mu puściłem. Też nie przebrnął przez pierwszą stronę. Uważał, że jest okropna.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz