Dominik Pajewski

28.07.2020 (11:54)

Metalowcy to ludzie bez serca? Gary Holt (Exodus, Slayer) nie zgadza się z tą opiniąLudzie słuchający metalu, to często poważnie wyglądający ludzie, którzy mogą być postrzegani jako groźni i zimni. Czy tak jest w rzeczywistości? Z takim zdaniem nie zgadza się Gary Holt z Exodus i Slayera.

Metalowcy postrzegani są często jako poważni, zimni i często groźni ludzie, którzy są mocno niedostępni. Czy tak jest w rzeczywistości? Z tym zdaniem mocno nie zgadza się Gary Holt, który znany jest ze swoich występów w grupach Exodus i Slayer.

BYŁY PERKUSISTA DŻEMU I WSPÓŁAUTOR ALBUMU ''CEGŁA'' NIE ŻYJE


Metalowcy to ludzie bez serca? Gary Holt ma inne zdanie

To, że metalowcy mają serce, z pewnością zostało pokazane nie raz, jednak teraz Gary Holt udowodnił to niesamowicie dosadnie. Artysta sprzedał niedawno jedną ze swoich gitar, a cały dochód został przeznaczony na potrzeby małej dziewczynki, która oczekuje na przeszczep płuca.
 
Jak napisał Holt na Instagramie:

Koniec sprzedaży! Nowym właścicielem gitary jest Shaun (Stop Alzheimer's Now). Nie mogę wyrazić mojego zadowolenia słowami, mam nadzieję, że pokocha gitarę. Rządzisz bracie, na zdrowie i wiszę ci piwo! Pieniądze trafiły już do źródła, bez pośredników, są już na koncie.

A mówią, że metalowcy nie mają serc! Zajmujemy się swoimi ludźmi. To naprawdę niezwykle pomoże w opiece, która i tak jest już utrudniona przez obecne okoliczności. 

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The guitar benefit is over!! It’s new owner is Shaun @stopalznow ! I can’t thank him enough and I hope he truly loves this guitar! You rule bro, cheers and I owe ya beers! All proceeds went directly to the source, No middle man, and is in their account already. And I simple cannot express enough gratitude to all who made offers, all who asked me for the gofundme info and make insanely generous donations, I thank you all. Who says metal heads don’t have hearts!! We take care of our people!!! This is gonna go miles to taking care of expenses during this trying time which is only made all the more difficult by the current state we are all living in. You are all the best in my book. Thank you🤘🏻

Post udostępniony przez Gary Holt (@garyholt_official)


Jak widać, kolejny mit został obalony.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 1 PAŹDZIERNIKA GRAMY PO POLSKU! W TEN SPOSÓB WSPIERAMY ARTYSTÓW I MAMY DLA WAS COŚ OD EVENTIM.PL

  2020-09-30
  1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki oraz Dzień Polskiej Muzyki, także nasze uszy powinny być skierowane w stronę ulubionych artystów. W trudnym czasie pandemii, tym bardziej warto wspierać artystów, odtwarzając ich utwory z oficjalnych kanałów, bądź kupując płyty. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i na naszej antenie usłyszycie dużo polskiej muzyki, a jakby tego było mało, mamy dla was niespodziankę, którą przygotowaliśmy razem z Eventin.pl.
 • AC/DC ujawniło szczegóły nowego wydawnictwa. Co wiemy o powrocie?

  2020-09-30
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. W końcu wiemy więcej na temat powrotu zespołu.
 • Szczur saper - zwierzak otrzymał złoty medal za swoje zasługi

  2020-09-30
  Na froncie wiele razy pojawiały się psy, konie, gołębie, a nawet szkolone koty. Nikt jednak nie spodziewał się wyszkolonego szczura, który jest saperem. Co więcej, gryzoń otrzymał także złoty medal za swoje zasługi.
 • Black Sabbath łączą siły z kultową marką butów. Kiedy będzie dostępna kolekcja?

  2020-09-30
  DR. MARTENS OGŁASZA NAJNOWSZĄ KOLABORACJĘ Z BLACK SABBATH, ODDAJĄC HOŁD ZESPOŁOWI W 50-LECIE WYDANIA ICH DWÓCH PIERWSZYCH ALBUMÓW.
 • Asymetria bez seansów w kinie. Kiedy i gdzie zobaczymy film?

  2020-09-30
  Asymetria to kontynuacja kultowej już dzisiaj ''Symetrii'', który uznawana jest za najlepszy film o tematyce więziennej. Okazuje się, że filmu nie zobaczymy w kinach, wszystko przez pandemię koronawirusa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz