Dominik Pajewski

23.08.2019 (12:25)

Metallica w Warszawie 2019: można kupić płytę z zapisem koncertu na PGE NarodowymKoncert Metalliki w Warszawie, z pewnością spełnił oczekiwania fanów, którzy otrzymali set z najlepszymi numerami. Zespół pokazał, że ma nadal wiele energii, co też przełożyło się na atmosferę podczas wydarzenia. Wszystkim, którzy chcieliby przeżyć to jeszcze raz, Metallica postanowiła zrobić niespodziankę i to w postaci zapisu koncertu na płycie.

Metallica pokazuje za każdym razem, że fani są dla niej najważniejsi, a każdy koncert traktowany jest bardzo wyjątkowo. Występ na PGE Narodowym był z pewnością czymś wyjątkowym, co zapadnie w pamięć na bardzo długo. Jeżeli chcielibyście przeżyć to jeszcze raz, to zespół daje na to szansę i to w postaci zapisu w najwyższej jakości.
 

METALLICA PRZEKAZAŁA PONAD 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH NA RZECZ POLSKIEGO HOSPICJUM!


Metallica w Warszawie 2019 - zapis z koncertu można kupić na płycie

Tradycją już jest to, że koncert z danego miejsca można kupić na płycie lub ściągnąć w wysokiej jakości. Album można ściągnąć w wersji mp3, flac, hd-audio albo zamówić w wersji fizycznej? Jak to zrobić? Nie wyrzucajcie biletu z koncertu, ponieważ tam znajduje się specjalny kod, dzięki któremu można ściągnąć zapis wydarzenia. Oczywiście, trzeba będzie chwilę poczekać, ponieważ koncert pojawi się dopiero za około 3 tygodnie. Oto dostępne opcje:

MP3 $9.95 (po zeskanowaniu kodu biletu za darmo)
LOSSLESS $12.95
HD-AUDIO $17.95
Pre-Order CD $19.81

Album w wersji fizycznej można zamawiać na specjalnej stronie Metalliki.METALLICA - SEN O WARSZAWIE: TAKWYGLĄDAŁ ZAPIS FONETYCZNY TEKSTU DLA ROBERTA TRUJILLO

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Guns N' Roses powrócili na scenę. Tak wyglądał pierwszy koncert w 2019 roku

  2019-09-23
  Guns N' Roses powrócili na scenę i spokojnie można powiedzieć, że są w świetnej formie. W sieci pojawił się zapis pierwszego koncertu grupy w 2019 roku.
 • Mystic Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, BILETY

  2019-09-23
  Po latach na koncertową mapę Polski wrócił Mystic Festival - jeden z najciekawszych i najlepszych rockowo - metalowych festiwali w naszym kraju. Nowa edycja odbyła się latem 2019 roku. Teraz już wiemy, że w 2020 roku impreza wróci na koncertową mapę Polski. Co więcej, już poznajemy pierwsze gwiazdy!
 • Historyczny serial komediowy z Kazikiem Staszewskim, Nocnym Kochankiem i Zenkiem z Kabanosa. Kiedy premiera 'Ostatniego Wikinga'?

  2019-09-23
  Kazik Staszewski pojawiał się już w produkcjach filmowych i głównie były to filmy ZF Skurcz. Tym razem, artysta pojawi się w komediowej produkcji 'Ostatni Wiking', w której zobaczymy również muzyków Nocnego Kochanka i Zenka z Kabanosa.
 • GRONO PUMA TALENTS ROŚNIE W SIŁĘ! Ogłoszono nową ambasadorkę

  2019-09-23
  Do ekipy dołącza niezwykle utalentowana ukraińska artystka LUNA (ЛУНА).
 • Leonard Cohen - Thanks for the Dance. Niepublikowane utwory mistrza

  2019-09-22
  „The Goal” to zapowiedź nowego dzieła artysty, którego wszyscy pamiętamy. Znajdzie się on na albumie „Thanks for the Dance”, który pozwoli mu ostatni raz odezwać się do swoich przyjaciół i fanów. To nie jest zestaw odrzutów z sesji nagraniowych, czy stron B winylowych płyt, ale niespodziewana kompilacja nowych, ekscytujących utworów i kontynuacja ostatniej za życia pracy mistrza. Premiera wydawnictwa planowana jest na 22 listopada 2019 roku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz