Anna Skalik

18.03.2014 (16:26)

METALLICA W POLSCE 2014: zagrają The Lords Of Summer! Zobacz, co Lars Ulrich mówi o tym numerze [VIDEO]Koncert Metalliki w Polsce już 11 lipca 2014, a 16 marca poznaliśmy nowy numer zespołu, The Lords Of Summer, który najpewniej zagrają także podczas koncertu w Warszawie. Zobacz, co Lars Ulrich mówi o tym kawałku. Czy znajdzie się na nowej płycie zespołu?

Nowa piosenka Metalliki, The Lords Of Summer, wywołała spore zamieszanie wśród fanów zespołu. Premiera utworu miała miejsce 16 marca 2014 podczas koncertu w Bogocie.

Krótko po koncercie na temat numeru The Lords Of Summer wypowiedział się Lars Ulrich. W wywiadzie dla magazynu Rolling Stone powiedział: - Obiecaliśmy naszym fanom, że zagramy nową piosenkę, że będziemy pisać i tworzyć oraz że zamierzamy wypuścić coś nowego w niedzielę. Jak widać, słowa dotrzymali.

>>> The Lords Of Summer - nowa piosenka Metalliki <<<

 Lars podkreśla, że nowy numer odzwierciedla twórczego ducha, w jakim w tej chwili znajduje się zespół, i jest całkiem reprezentatywną próbą tego, co właśnie tworzą. Jednak okazuje się, że The Lords Of Summer może wcale nie trafić na płytę, nad którą pracują.

Takie przypuszczenia są całkiem trafne, biorąc pod uwagę fakt, że już wcześniej zdarzało się im przygotować jakiś materiał i finalnie nie umieszczać go na płycie - a na pewno nie w takiej samej postaci. Dokładnie tak stało się, kiedy pracowali nad albumem Death Magnetic. Grali dwie piosenki, które ostatecznie w częściach znalazły się w kilku innych piosenkach.

>>> Soundgarden w Polsce: znaleźli perkusistę na Life Festival Oświęcim 2014 <<<

Czy tak też będzie z The Lords Of Summer? Lars Ulrich twierdzi, że nie wie, jak potoczą się losy tego numeru i dodaje, że być może do czasu kiedy zawitają z koncertami w Europie piosenka będzie wyglądać zupełnie inaczej...

The Lords Of Summer - Metallica
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz