Anna Skalik

22.03.2014 (17:39)

METALLICA W POLSCE 2014: Lords Of Summer - zobacz koncertowe video do nowego kawałka Metalliki [VIDEO]Metallica wydała oficjalne koncertowe video do nowego numeru Lords Of Summer, zarejestrowane w Bogocie 16 marca 2014. Na koncercie w Polsce będą w tej samej formie?
 

Lords Of Summer to nowy, długo wyczekiwany kawałek zespołu Metallica. Zgodnie z obietnicą, na trasę koncertową, która rozpoczęła się występem 16 marca w kolumbijskiej Bogocie, mieli przygotować nowy materiał.

Słowa dotrzymali i zaprezentowali kawałek Lords Of Summer. Kilka dni temu przedstawiliśmy Wam wersję demo numeru, a dziś mamy oficjalne koncertowe video.

>>> Arctic Monkeys w Polsce - wywiad z twórcami petycji o organizację koncertu w Polsce <<<

Koncert Metalliki w Polsce 2014 zbliża się. Już 11 lipca zagrają na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jak widać na koncertowym video do Lords Of Summer, w Bogocie zaprezentowali się w dobrej formie. Jak będzie u nas?

Przypominamy, że nadal można wybierać numery na setlistę koncertu Metalliki w Polsce. Za pomocą Metallica by Request można zagłosować na 17 numerów, które chcecie usłyszeć na Stadionie Narodowym. 18 numerem będzie nowy kawałek Lords Of Summer.

>>> Iron Maiden - koncert w Polsce 2014 <<<

Zobaczcie koncertowe video Lords Of Summer.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz