Dominik Pajewski

06.04.2020 (13:10)

Metallica towarzyszyła zapaśnikowi przy wyjściu na ring. Który numer wybrał? [WIDEO]Sportowcy często wychodzą na ring, przy akompaniamencie ulubionego utworu. Pewien zapaśnik, postanowił, że będzie wychodził przy dźwiękach zespołu Metallica.

Muzyka jest nieodłącznym elementem sportu, co widać podczas gal bokserskich lub gal MMA, gdzie zawodnicy wychodzą przy ulubionym numerze. Pewien zapaśnik, postanowił wyjść na ring przy dźwiękach ulubionego numeru Metalliki.

PANTERA W MISTRZOWSKI SPOSÓB PRZEROBIŁA SŁYNNĄ OKŁADKĘ I ZAAPELOWAŁA O ZOSTANIE W DOMU


Metallica towarzyszyła zapaśnikowi przy wyjściu na ring. Który numer wybrał? [WIDEO]

Zawodnik o pseudonimie The Undertaker, podczas ostatniej walki, która odbyła się 4 kwietnia, wyszedł na ring przy akompaniamencie piosenki ,,Now That We’re Dead''. Co prawda, gala WWE odbyła się bez udziału publiczności, co nie zmieniło faktu, że efektowna muzyka musiała się pojawić. Metallica doceniła starania zapaśnika i umieściła filmik z jego wejścia na swoim Twitterze:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Celeste prezentuje singiel ''I Can See the Change” wyprodukowany przez FINNEASA

  2020-06-02
   Wschodząca gwiazda soulu i zwyciężczyni prestiżowego plebiscytu BBC Sound 2020 Celeste prezentuje nowy, pełen optymizmu singiel „I Can See the Change”. Producentem utworu jest FINNEAS, brat Billie Eilish. Piosenka to optymistyczna opowieść o odnajdywaniu nadziei w czasach pełnych podziałów oraz o przekonaniu, że czeka na nas świetlana przyszłość – czyli przekaz, którego tak bardzo potrzebujemy w trudnych czasach.
 • Reaktywacja WITCHKING na ekskluzywny koncert! Poznaliśmy szczegóły występu

  2020-06-02
  Heavy metalowy zespół Witchking, na czele którego stoi Mateusz Gajdzik, aktualnie lider formacji VANE, ogłosił swój powrót. Ekipa zapowiedziała dołączenie do przyszłorocznej, trzeciej edycji Helicon Metal Festival, która odbędzie się w Warszawskim klubie Remont 27 marca.
 • Raper wziął się za black metal i według krytyków, nagrał całkiem dobry album

  2020-06-02
  Jeżeli nie jesteście miłośnikami rapu, to musicie wiedzieć, że są tacy raperzy, którym nie straszny jest black metal. Pewien raper nagrał black metalowy album, który okazał się bardzo dobrą produkcją!
 • Holding Absence ogłaszają trasę z WARGASM i Static Dress. Szczegóły koncertu

  2020-06-02
   Brytyjczycy z post-hardcore’owego zespołu Holding Absence ogłosili nowy termin europejskiej trasy koncertowej, w ramach której zagrają także w Polsce! Towarzyszyć im będzie punkowy duet WARGASM oraz grupa Static Dress. 
 • Ile zarabiają astronauci? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos

  2020-06-02
  Temat zarobków astronautów, wrócił przy okazji startu promu SpaceX i NASA. Ile zarabiają astronauci? Czy można tu mówić o gigantycznych zarobkach? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos.
 • Orange Warsaw Festival 2021 - BILETY, ARTYŚCI. Szczegóły kolejnej edycji festiwalu

  2020-06-02
  Orange Warsaw Festival 2021 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. W jakiej cenie są bilety na festiwal, który z roku na rok robi się coraz większym wydarzeniem na koncertowej mapie Polski. 
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz