Dominik Pajewski

23.08.2019 (11:25)

Metallica dziękuje Warszawie w specjalnym filmie [WIDEO]Koncert Metalliki w Warszawie był wydarzeniem, które z pewnością zostanie w pamięci wielu fanów na długo. Zespół opublikował specjalny film, w którym dziękuje fanom za koncert w stolicy.

Koncert Metalliki w Warszawie, z pewnością był wydarzeniem, które na długo zostanie w pamięci fanów. Przekrojowy set, w którym dało się usłyszeć największe klasyki, świetny kontakt z publicznością oraz ogromna energia, to tylko kilka elementów, które uczyniły występ na PGE Narodowym, czymś specjalnym. Zespół postanowił podziękować fanom, w specjalnym filmie z Warszawy.

METALLICA - SEN O WARSZAWIE. TAK WYPADŁ COVER NA PGE NARODOWYM [WIDEO]


Metallica w Warszawie 2019 - tak zespół dziękuje fanom [WIDEO]

Tradycją jest już, że po zakończonym koncercie w danym kraju, zespół publikuje specjalny film w ramach podziękowania. W specjalnym filmie, widzimy ujęcia ze stolicy oraz przebitki z przygotowań oraz samego koncertu. Wszystko kończy krótkie zdanie: Thank You, Warsaw!METALLICA PRZEKAZAŁA PONAD 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH NA RZECZ POLSKIEGO HOSPICJUM!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Guns N' Roses powrócili na scenę. Tak wyglądał pierwszy koncert w 2019 roku

  2019-09-23
  Guns N' Roses powrócili na scenę i spokojnie można powiedzieć, że są w świetnej formie. W sieci pojawił się zapis pierwszego koncertu grupy w 2019 roku.
 • Mystic Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, BILETY

  2019-09-23
  Po latach na koncertową mapę Polski wrócił Mystic Festival - jeden z najciekawszych i najlepszych rockowo - metalowych festiwali w naszym kraju. Nowa edycja odbyła się latem 2019 roku. Teraz już wiemy, że w 2020 roku impreza wróci na koncertową mapę Polski. Co więcej, już poznajemy pierwsze gwiazdy!
 • Historyczny serial komediowy z Kazikiem Staszewskim, Nocnym Kochankiem i Zenkiem z Kabanosa. Kiedy premiera 'Ostatniego Wikinga'?

  2019-09-23
  Kazik Staszewski pojawiał się już w produkcjach filmowych i głównie były to filmy ZF Skurcz. Tym razem, artysta pojawi się w komediowej produkcji 'Ostatni Wiking', w której zobaczymy również muzyków Nocnego Kochanka i Zenka z Kabanosa.
 • GRONO PUMA TALENTS ROŚNIE W SIŁĘ! Ogłoszono nową ambasadorkę

  2019-09-23
  Do ekipy dołącza niezwykle utalentowana ukraińska artystka LUNA (ЛУНА).
 • Leonard Cohen - Thanks for the Dance. Niepublikowane utwory mistrza

  2019-09-22
  „The Goal” to zapowiedź nowego dzieła artysty, którego wszyscy pamiętamy. Znajdzie się on na albumie „Thanks for the Dance”, który pozwoli mu ostatni raz odezwać się do swoich przyjaciół i fanów. To nie jest zestaw odrzutów z sesji nagraniowych, czy stron B winylowych płyt, ale niespodziewana kompilacja nowych, ekscytujących utworów i kontynuacja ostatniej za życia pracy mistrza. Premiera wydawnictwa planowana jest na 22 listopada 2019 roku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz