Dominik Pajewski

10.12.2019 (10:16)

Metallica - Sen o Warszawie. Zespół opublikował oficjalne nagranie z koncertu w Polsce [WIDEO]Koncert Metalliki na PGE Narodowym, był jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w 2019 roku. Zespół cały czas wspomina swoją trasę koncertową, nie zapominając o nagraniach z Polski. Do sieci trafił zapis coveru piosenki 'Sen o Warszawie'.

Trasa WorldWired Tour była bardzo udana dla zespołu Metallica, o czym świadczyć może fakt, że większość koncertów wyprzedawała się w kilka minut. Grupa grała przekrojowo materiał, nie zapominając o największych klasykach. Oczywiście, tradycją było odgrywanie coveru jakiegoś numeru, który związany jest z danym krajem lub miastem. W Warszawie był to oczywiście utwór Czesława Niemena - 'Sen o Warszawie', który został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez publiczność. Zespół postanowił podzielić się profesjonalnym zapisem z wykonywania specjalnego coveru.

CZY TO ŹLE, ŻE MÖTLEY CRÜE WRACAJĄ NA SCENĘ? JOE ELLIOTT Z DEF LEPARD ODPOWIADAMetallica - Sen o Warszawie. Zespół opublikował oficjalne nagranie z koncertu w Polsce [WIDEO]

Dzięki zespołowi, możemy przeżyć jeszcze raz ten specjalny cover, który wykonali Kirk i Rob na PGE Narodowym. Posłuchajmy jeszcze raz, jak zabrzmiał 'Sen o Warszawie':NERGAL UJAWNIŁ, ŻE AC/DC WYDADZĄ NOWĄ PŁYTĘ Z BRIANEM JOHNSONEM

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • T-raperzy znad Wisły wrócili w reklamie! Zaskakująca kampania

  2020-01-22
  Takiego powrotu raczej nikt się nie spodziewał, jednak taki widok wywołuje uśmiech na twarzy. T-raperzy znad Wisły wrócili i edukują w temacie smogu.
 • 8-latek, sprzedając koale z plasteliny, zarobił 250 tysięcy dolarów

  2020-01-22
  Pożary, które spustoszyły Australię, były czymś co poruszyło dosłownie cały świat. Każdy starał się wspierać kraj jak się da, a pewien 8-latek postanowił ulepić koale z plasteliny. Okazuje się, że dzięki temu uzbierał 250 tysięcy dolarów!
 • Czego nie możesz wnieść na koncert Slipknota? Lista rzeczy mocno wkurza fanów

  2020-01-22
  Koncerty Slipknota gromadzą ogromne ilości fanów, którzy często przebierają się za członków zespołu i przy okazji przynoszą różne rzeczy pod scenę. Zespół postanowił ustanowić listę rzeczy, których nie można wnosić na koncerty.
 • Pearl Jam udostępnia nowy singiel 'Dance of the Clairvoyants'

  2020-01-22
  Pearl Jam wraca! Nowy singiel „Dance of the Clairvoyants” dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.
 • Ozzy Osbourne ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona

  2020-01-21
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz