Krzysztof Zawistowski

20.03.2014 (11:45)

Metallica - Lords Of Summer: Posłuchaj nowego kawałka Metalliki w wersji demo [VIDEO]Metallika - Lords Of Summer. Nowa piosenka Metalliki została udostępniona w wersji demo. Zespół zdecydował się nagrać kawałek podczas próby po komentarza fanów na temat kiepskiej jakościowo wersji koncertowej. Posłuchaj nowej piosenki Metalliki w wersji demo na EskaROCK.pl!

Metalowa legenda, Metallika właśnie pokazała wersje demo swojej nowej piosenki Lords Of Summer. Nagranie z sali prób jest odpowiedzią na prośby fanów, którzy chcieli usłyszeć nowy kawałek Metalliki w innej wersji, ponieważ koncertowe nagranie z Bogoty pozostawia wiele do życzenia w kwestii jakości dźwięku.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<


Lords Of Summer to mityczny, nowy kawałek, którego obecność w setliście trasy Metallica By Request. Nowy kawałek zespół zgra także podczas koncertu Metalliki w Polsce, 11.07.2014 na Sonisphere Festival 2014.

>>> Metallica - Lords of Summer: Zobacz pierwsze wykonanie nowego numeru Metalliki <<<

Bardzo możliwe, że Lords Of Summer (wcześniej The Lords Of Summer) nie znajdzie się na zapowiadanej od kilku miesięcy nowej płycie Metalliki. Szczegóły nie są jeszcze znane. Zespół prawdopodobnie zakończy pracę nad płytą po powrocie z światowej trasy Metallica By Request.

Metallica w Polsce zgra 11.07.2014 na Stadionie Narodowym w ramach Sonisphere 2014.

Metallica - Lords Of Summer (Garage Demo Version)

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz