Kamil Pawłowski

30.06.2020 (13:41)

Metallica - koncert z Kolumbii z 1999 roku w całości! Setlista bez litościMetallica udostępniła kolejny koncert! Tym razem amerykańska kapela postawiła na show z 1999 roku z Bogoty, stolicy Kolumbii. Poniżej umieszczamy setlistę z występu oraz cały koncert.

Metallica robi kolejny ukłon w stronę swoich fanów. Kapela udostępniła koncert zarejestrowany w Bogocie. Wydarzenie miało miejsce 2 maja, 1999 roku. Zespół zaprezentował dwadzieścia numerów, w tym dwa covery - "Breadfan" zespołu Budgie i rewelacyjny numer "Die, Die My Darling" Misfits. Trzeba przyznać, że ten koncert Metalliki to prawdziwa petarda. Skład zespołu: James Hetfield (wokal, gitara), Lars Ulrich (perkusja), Kirk Hammett (gitara) i Jason Newsted (bas). 

Metallica - koncert z 1999 roku

Setlista koncertu w Bogocie:
 
Lars Intro
Breadfan
Master of Puppets
Of Wolf and Man
The Thing That Should Not Be
Guitar Doodle
Fuel
The Memory Remains
Bleeding Me
Bass/Guitar Doodle
The Four Horsemen
For Whom the Bell Tolls
King Nothing
Wherever I May Roam
One
Fight Fire With Fire
Nothing Else Matters
Sad But True
Creeping Death
Fixxxer Jam
Die, Die My Darling
Enter Sandman
Battery

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz