Dominik Pajewski

01.07.2020 (19:27)

Męskie Granie 2020 - Świt: nowy hymn, w wykonaniu Darii Zawiałow, Igo i Króla trafił do sieci [WIDEO]Męskie Granie powraca! Do sieci trafił nowy hymn imprezy, za który odpowiadają: Daria Zawiałow, Igo i Król. Posłuchajcie utworu ''Świt''.

Męskie Granie powraca z nowym hymnem! Mimo pandemii koronawirusa i odwołanych wydarzeń, Męskie Granie się nie poddaje! Do sieci trafił nowy singiel, którego tytuł to ''Świt'',a usłyszeć w nim możemy Darię Zawiałow, Igo oraz Króla.

KASIA LINS ZAPRASZA NA “CZEGO DUSZA PRAGNIE”, WYJĄTKOWY KONCERT PREMIEROWY ALBUMU “MOJA WINA”


Męskie Granie -  nowy hymn trafił do sieci [WIDEO]

Po świetnie przyjętym hymnie ''Sobie i wam'' z 2019 roku, Męskie Granie Orkiestra podnosi poprzeczkę. W utworze ''Świt'' możemy usłyszeć Darię Zawiałow, Igo oraz Króla, którzy w 2020 roku reprezentują Męskie Granie Orkiestra. Posłuchajcie numeru ''Świt'':


MALIK MONTANA SPOTKAŁ SIĘ Z TILLEM LINDEMANNEM. "LEKCJE ŻYCIA OD MISTRZA"

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz