Michał Ciemniewski

17.07.2018 (14:56)

Męskie Granie 2018 - covery grane przez Męskie Granie OrkiestraRozpoczęły się koncerty trasy Męskie Granie 2018. Na EskaROCK.pl dowiecie się, jakie covery polskich utworów gra w tym roku Męskie Granie Orkiestra.

Męskie Granie 2018 to już 9 edycja słynnej trasy koncertowej. Pierwszy koncert tegorocznej serii odbył się 14 lipca w Poznaniu. W Parku Cytadela zagrali między innymi Pogodno, Fisz Emade Tworzywo, Coma oraz Męskie Granie Orkiestra, którą w tym roku tworzą Dawid Podsiadło, Kortez i Krzysztof Zalewski. Publiczność mogła usłyszeć covery doskonałych polskich utworów. Jakie były to piosenki?
Męskie Granie 2018 Katowice - ZESPOŁY. Kto zagra na koncercie?

Męskie Granie Orkiestra, tak jak co roku, skupiła się na własnych wersjach utworów najważniejszych polskich wykonawców. Utwory, które zagrano w Poznaniu, pojawią się też na innych przystankach trasy. W repertuarze znalazły się między innymi piosenki Katarzyny Nosowskiej, Lady Pank czy Myslovitz. Zobaczcie pełną listę coverów orkiestry Męskiego Grania 2018:

Chłopcy (Myslovitz)
Peron (Jamal)
Sorry Polsko (Maria Peszek)
Keskese(Nosowska)
Nie mam dla ciebie miłości (Skubas)
Co tak wyje? (Łona i Webber)
Andrzej Gołota (Kazik Na Żywo)
Granda (Brodka)
Minus 10 w Rio (Lady Pank)
Szare Miraże (Maanam)
Ostatni (Edyta Bartosiewicz)
Niezwyciężony (Armia)
Wyspa, drzewo, zamek (Perfect)

Oprócz tego, na koncercie w Poznaniu wybrzmiał hymn Męskiego Grania 2018, czyli utwór Początek.Męskie Granie 2018 - Początek zagrane w stylu System Of A Down, Linkin Park, Radiohead i innych [VIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Imprezy masowe w Polsce - wytyczne dla organizatorów zostały opublikowane

  2020-06-04
  Imprezy masowe w Polsce mogą się odbywać, jednak z ogromnymi obostrzeniami, które zostały wprowadzone przez koronawirusa. Co się zmieni? Jak będą wyglądały koncerty w najbliższych miesiącach?
 • Bill Kelliher z Mastodon o powrocie do grania: Będziemy ostatnią gałęzią przemysłu, która powróci do gry

  2020-06-04
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, jednak coś zaczyna się pomału dziać i wygląda na to, że kolejne gałęzie gospodarki wracają na właściwe tory. Niestety, temat dużych koncertów jest cały czas oddalony i ciężko powiedzieć, kiedy wszystko wróci do normy.
 • twenty one pilots wrzucili klip, w którym powracają do lat 80-tych

  2020-06-04
  twenty one pilots cały czas zaskakują swoich fanów, pokazując, że ich pomysł praktycznie się nie kończą. Tym razem, duet wrzucił klip inspirowany latami 80-tymi.
 • Chester Bennington śpiewający Nirvanę za młodu. Wzruszające nagranie podbija sieć

  2020-06-04
  Od śmierci Chestera Benningtona mija 3 lata, jednak fani nadal nie mogą pogodzić się z tym, że artysty nie ma już wśród nas. W sieci pojawiło się specjalne nagranie, gdzie można usłyszeć młodego wokalistę, który wykonuje numer Nirvany.
 • Seks z osobą, z którą się nie mieszka jest przestępstwem! Wszystko z powodu koronawirusa

  2020-06-04
  Pandemia koronawirusa jest trudnym czasem dla wszystkich i jak się okazuje, nowe obostrzenia czasami bywają bardzo szczegółowe. Jednym z nich jest zakaz seksu z osobą, z którą się nie mieszka, ponieważ traktowane jest to jako przestępstwo.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz