Dominik Pajewski

31.01.2020 (13:50)

Megadeth wystapili z córką Dave'a Mustaine'a we Francji [WIDEO]Megadeth wrócili do grania i jak widać Dave Mustaine jest w bardzo dobrej formie. Podczas koncertu we Francji, artysta został wsparty na scenie przez swoją córkę.

Dave Mustaine wrócił do pełni sił i jak widać, cały czas ma chęci by grać z Megadeth. Artysta zmaga się z nowotworem krtani i jak widać, leczenie przynosi efekty i to na tyle, że koncerty nie są przeszkodą. Z pewnością występ we Francji, zostanie w pamięci Mustaine'a, ponieważ na scenie pojawiła się jego córka Electra.

MARILYN MANSON ODWIEDZIŁ PAPIEŻA W NAGRANIU PROMUJĄCYM 'THE NEW POPE' [WIDEO]Megadeth wystapili z córką Dave'a Mustaine'a we Francji [WIDEO]

Megadeth zagrali w paryskim Le Zénith 28 stycznia. Występ cieszył się ogromnym zainteresowaniem, fani wypełnili obiekt po brzegi, mając jednocześnie okazję, posłuchać wyjątkowego duetu. Obok Mustaine'a, na scenie pojawiła się jego córka Electra, która wykonała z nim numer 'À Tout Le Monde'.Dobór numeru nie był przypadkiem, ponieważ Electra mając jeszcze 15 lat, wykonywała ten numer na żywo. Jak widać, talent został odziedziczony w genach. Megadeth z kolei, będziemy mogli zobaczyć na żywo 12 lutego w Warszawie. Grupa wystąpi w towarzystwie Five Finger Death Punch i Bad Wolves.

STEVE HARRIS (IRON MAIDEN) WSKAZUJE GODNYCH NASTĘPCÓW. JAKI ZESPÓŁ ZOSTAŁ WYBRANY?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Imprezy masowe w Polsce - wytyczne dla organizatorów zostały opublikowane

  2020-06-04
  Imprezy masowe w Polsce mogą się odbywać, jednak z ogromnymi obostrzeniami, które zostały wprowadzone przez koronawirusa. Co się zmieni? Jak będą wyglądały koncerty w najbliższych miesiącach?
 • Bill Kelliher z Mastodon o powrocie do grania: Będziemy ostatnią gałęzią przemysłu, która powróci do gry

  2020-06-04
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, jednak coś zaczyna się pomału dziać i wygląda na to, że kolejne gałęzie gospodarki wracają na właściwe tory. Niestety, temat dużych koncertów jest cały czas oddalony i ciężko powiedzieć, kiedy wszystko wróci do normy.
 • twenty one pilots wrzucili klip, w którym powracają do lat 80-tych

  2020-06-04
  twenty one pilots cały czas zaskakują swoich fanów, pokazując, że ich pomysł praktycznie się nie kończą. Tym razem, duet wrzucił klip inspirowany latami 80-tymi.
 • Chester Bennington śpiewający Nirvanę za młodu. Wzruszające nagranie podbija sieć

  2020-06-04
  Od śmierci Chestera Benningtona mija 3 lata, jednak fani nadal nie mogą pogodzić się z tym, że artysty nie ma już wśród nas. W sieci pojawiło się specjalne nagranie, gdzie można usłyszeć młodego wokalistę, który wykonuje numer Nirvany.
 • Seks z osobą, z którą się nie mieszka jest przestępstwem! Wszystko z powodu koronawirusa

  2020-06-04
  Pandemia koronawirusa jest trudnym czasem dla wszystkich i jak się okazuje, nowe obostrzenia czasami bywają bardzo szczegółowe. Jednym z nich jest zakaz seksu z osobą, z którą się nie mieszka, ponieważ traktowane jest to jako przestępstwo.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz