Anna Skalik

04.05.2016 (14:06)

Matura 2016: wyniki - kiedy CKE ogłosi wyniki egzaminu maturalnego 2016? Sprawdź i posłuchaj Farben Lehre! [VIDEO]Matura 2016 wkrótce - odbywać się będzie od 4 do 27 maja 2016. Kiedy wyniki matur? Jak długo będzie trzeba na nie czekać? Sprawdzamy, jak szybko CKE przedstawi wyniki egzaminów maturalnych 2016. Którego dnia zostaną ogłoszone?

Wyniki matury 2016 - kiedy zostaną ogłoszone i jak długo będą na nie czekać tegoroczni maturzyści? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poszukuje wielu zdających egzamin maturalny w roku szkolnym 2015/2016. Matura trwać będzie prawie przez cały maj - egzaminy pisemne rozpoczną się 4.05, a zakończą 24.05. Po nich przyszła część ustna. Wyniki egzaminów ustnych ogłaszane są w dniu przeprowadzenia egzaminu, natomiast na rezultaty matury pisemnej przyjdzie maturzystom czekać ponad miesiąc.>>> Matura 2016 - wyniki online w internecie. Gdzie i jak się zalogować?

Oficjalne wyniki matury 2016 - kiedy Centralna Komisja Egzaminacyjna przekaże je do szkół? Data wydania wyników matur to 5 lipca 2016. Tego dnia Okręgowe Komisje Egzaminacyjne przekażą do placówek świadectwa wraz z wynikami egzaminów maturalnych. Jeśli nie chcecie sprawdzać wyników w szkole, możecie zobaczyć je online, na stronie CKE - powinny być na niej dostępne tuż po północy, tego samego dnia - 5.07.>> Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Podsumowanie roku 2019 na PornHub. Polacy nie zawodzą

  2019-12-13
  PornHub prezentuje doroczne raporty zawierające kluczowe statystyki dotyczące oglądalności w zbliżającym się ku końcowi roku 2019. Takie podsumowanie to już tradycja. Jak zwykle zaszczytne pierwsze miejsce w oglądalności obejmują Amerykanie. Polacy jednak nie zawodzą i znaleźli dla siebie miejsce w pierwszej dwudziestce. Czego jeszcze się dowiedzieliśmy? 
 • Wiedźmin czyta Wiedźmina - to koniec plotek o serialu na podstawie gry?

  2019-12-13
  Wiedźmin czyta Wiedźmina! Chociaż może brzmieć to absurdalnie, to właśnie to zaprezentował nam Netflix równocześnie z ostatnim zwiastunem serialu The Witcher, który premierę będzie miał już 20 grudnia. Henry Cavill wciela się w Geralta z Rivii w tekście Andrzeja Sapkowskiego! Zobaczcie jak przeczytał pierwsze z opowiadań, od którego wszystko się zaczęło.
 • 87-latka rysuje prawdziwe dzieła sztuki w Paintcie. Prace docenili twórcy programu

  2019-12-12
  Każdy z nas korzystał kiedyś z programu, jakim jest Paint. Dzieciaki i dorośli mogą tworzyć w nim obrazki i grafiki, które są zazwyczaj dość proste i nie powalają estetyką. Są jednak prawdziwi magicy, którzy mogą więcej, niż nam się śniło. Należy do nich... 87-letnia staruszka! Jak udaje jej się wyczarować niezwykłe obrazy? Będziecie zaskoczeni!
 • Artur Rojek koncerty 2020: BILETY, DATY, MIEJSCA

  2019-12-12
  Artur Rojek wraca z nowym albumem zatytułowanym „Kundel”! Wraz z premierą drugiego solowego albumu artysta ruszy w pierwszą po bardzo długiej przerwie trasę koncertową. Sprawdź, w których miastach i kiedy wystąpi wokalista oraz jakie są ceny biletów. 
 • Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

  2019-12-12
  Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?
 • Arnold Schwarzenegger jako Brudny Harry. Dzięki technologii, możemy zobaczyć jakby aktor wypadł w tej roli

  2019-12-12
  Zastanawialiście się, co by było gdyby Arnold Schwarzenegger zagrał Brudnego Harry'ego zamiast Clinta Eastwooda? Dzięki technologii deepfake, pokazano, co by było gdyby gwiazdor kina akcji, był słynnym filmowym policjantem.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz