Dominik Pajewski

15.06.2020 (15:08)

Maseczki nawet podczas seksu? Naukowcy uważają, że to najbezpieczniejsze w czasie pandemiiPandemia koronawirusa zmusiła nas do nauczenia się nowych zasad życia i wygląda na to, że to nie koniec nowości. Według naukowców, najbezpieczniejszy seks w czasie pandemii, to właśnie ten w maseczce.

Pandemia koronawirusa to nowa sytuacja, z którą cały czas próbujemy się oswoić. Nowe zasady, reżim sanitarny i niestety, nie widać końca zdjęcia niektórych restrykcji. Okazuje się także, że nawet seks w czasach pandemii musi się mocno zmienić. Według lekarzy, najlepiej zbliżać się z druga osobą w maseczce.

OZZY BARDZO ŹLE ZNOSI KWARANTANNE. CO DZIEJE SIĘ Z WOKALISTĄ?


Seks tylko w maseczce? Naukowcy twierdzą, że to najbezpieczniejsza opcja

Badacze z Uniwersytetu Harvarda pod kierownictwem dr. Jacka Turbana, postanowili zbadać ryzyko związane z uprawianiem seksu w czasie pandemii. Według naukowców, wszyscy, którzy mają w planach uprawianie seksu w czasie pandnemii, powinni ograniczyć się do osób z którymi mieszkają.
 

POST MALONE UJAWNIŁ, KTÓRE ZESPOŁY METALOWE SĄ JEGO ULUBIONYMI


Jeśli nie da się uprawiać seksu z kimś, z kim się mieszka, to warto unikać całowania, a najlepiej zbliżać się w maseczkach. Brzmi abstrakcyjnie, jednak według naukowców, może to zmniejszyć ryzyko zarażenia. Naukowcy podkreślają, że ważne też jest zachowanie odpowiedniej higieny przed stosunkiem! Mówiąc najkrócej, kochajmy się, ale rozważnie.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sharon Osbourne wspomniała odgryzienie głowy nietoperzowi przez Ozzy'ego

  2020-08-13
  Sharon Osbourne przez lata życia z Ozzym, nie tylko była jego partnerką, ale także menedżerką, dzięki której kariera wokalisty Black Sabbath nadal kwitnie. Sharon postanowiła w jednym z ostatnich wywiadów, wspomnieć słynną sytuację, z odgryzieniem głowy nietoperzowi.
 • Fani SOAD krytykują nowy zespół Shavo Odadjiana. Basista na to: Zawsze będą tacy idioci

  2020-08-13
  Fani System Of A Down są sfrustrowani i wygląda na to, że coraz większa złość wylewa się na widok publiczny. Tym razem dostało się basiście zespołu, który wystartował z nowym projektem.
 • Wind Of Change: The Iconic Song. Szczegóły specjalnego wydawnictwa

  2020-08-13
  SCORPIONS świętują 30. tą rocznicę wydania swojej ballady - ikony, która stała się ścieżką dźwiękową upadku Muru Berlińskiego
 • Najlepiej zarabiający aktorzy na świecie. Forbes opublikował ranking

  2020-08-13
  Ranking najlepiej zarabiających aktorów, potrafi mocno się zmieniać i co roku kto inny jest w pierwszej dziesiątce. Forbes opublikował ranking najlepiej zarabiających aktorów i kilka nazwisk może być zaskakujących w tym zestawieniu.
 • Topiel: Dom w głębi lasu czyli historia, która wydarzyła się naprawdę. Premiera nowego słuchowiska w Storytel

  2020-08-13
  W Storytel 28 lipca miało premierę nowe słuchowisko Topiel: Dom w głębi lasu inspirowane powieścią Jakuba Ćwieka.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz