Daniel Wardziński

27.10.2014 (12:30)

Marilyn Manson - Third Day Of A Seven Day Binge - nowy kawałek zespołu, posłuchaj na EskaROCK.pl [AUDIO]Marilyn Manson zaprezentowali nowy kawałek zatytułowany Third Day Of A Seven Day Binge. Co zapowiada kawałek? Posłuchajcie wersji audio premierowego utworu zespołu. Marilyn Manson wróci z nową płytą?

Nowy kawałek Marilyn Manson trafił do sieci. Czy to zapowiedź kolejnego albumu zespołu. Od 2012 roku i wydania Born Villain fani czekają na kolejny krążek. Czy kawałek Third Day Of A Seven Day Binge będzie zapowiedzią kolejnej premiery? Posłuchajcie jak brzmi nowy numer i przekonajcie się w jakiej formie są legendy industrialu z Florydy.

>>> Mot
örhead w Polsce 2015: Gdzie zagrają? Ile kosztują bilety <<<

Opis kawałka ze strony zespołu nie sugeruje, aby można było traktować go jako zapowiedź albumu. Póki co na nową płytę Marilyn Manson będziemy jeszcze musieli poczekać, choć pewne jest, że powstanie, po tym jak lider zespołu stwierdził, że nowy krążek podchodzi do lądowania. Na pocieszenie dostajemy Third Day Of A Seven Day Binge, które z całą pewnością przypadnie do gustu fanów dotychczasowej działalności grupy. To kolejny nowy numer Marilyn Manson w ostatnim czasie po wykorzystanym w czołówce serialu SalemCupid Carries A Gun oraz Killing Strangers z filmu John Wick.

Zespół Marilyn Manson powstał w 1989 roku na Florydzie z inicjatywy frontmana czyli Briana Warnera ukrywającego się pod pseudonimem Marilyn Manson oraz gitarzysty o ksywie Daisy Berkowitz. Nowa płyta będzie dziesiątym krążkiem w dorobku grupy.

Marilyn Manson - Third Day Of A Seven Day Binge

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Imprezy masowe w Polsce - wytyczne dla organizatorów zostały opublikowane

  2020-06-04
  Imprezy masowe w Polsce mogą się odbywać, jednak z ogromnymi obostrzeniami, które zostały wprowadzone przez koronawirusa. Co się zmieni? Jak będą wyglądały koncerty w najbliższych miesiącach?
 • Bill Kelliher z Mastodon o powrocie do grania: Będziemy ostatnią gałęzią przemysłu, która powróci do gry

  2020-06-04
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, jednak coś zaczyna się pomału dziać i wygląda na to, że kolejne gałęzie gospodarki wracają na właściwe tory. Niestety, temat dużych koncertów jest cały czas oddalony i ciężko powiedzieć, kiedy wszystko wróci do normy.
 • twenty one pilots wrzucili klip, w którym powracają do lat 80-tych

  2020-06-04
  twenty one pilots cały czas zaskakują swoich fanów, pokazując, że ich pomysł praktycznie się nie kończą. Tym razem, duet wrzucił klip inspirowany latami 80-tymi.
 • Chester Bennington śpiewający Nirvanę za młodu. Wzruszające nagranie podbija sieć

  2020-06-04
  Od śmierci Chestera Benningtona mija 3 lata, jednak fani nadal nie mogą pogodzić się z tym, że artysty nie ma już wśród nas. W sieci pojawiło się specjalne nagranie, gdzie można usłyszeć młodego wokalistę, który wykonuje numer Nirvany.
 • Seks z osobą, z którą się nie mieszka jest przestępstwem! Wszystko z powodu koronawirusa

  2020-06-04
  Pandemia koronawirusa jest trudnym czasem dla wszystkich i jak się okazuje, nowe obostrzenia czasami bywają bardzo szczegółowe. Jednym z nich jest zakaz seksu z osobą, z którą się nie mieszka, ponieważ traktowane jest to jako przestępstwo.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz