19.05.2012 (16:00)

Luxtorpeda najlepsza w Polsce"Robaki" na szczycie! W niecałe dwa tygodnie od premiery, najnowsza płyta grupy Luxtorpeda znalazła się na pierwszym miejscu wśród najchętniej kupowanych albumów w Polsce.

"Wilki dwa" to najnowszy singiel z albumu "Robaki". Płyta miała swoją premierę dokładnie rok po ukazaniu się debiutanckiego albumu "Luxtorpeda".

Na płycie "Robaki" znalazło się 12 nowych utworów. Specjalnym bonusem jest kawałek grupy 52 Dębiec "Gdzie ty jesteś?". Drugi krążek zawiera wersje instrumentalne wszystkich piosenek oraz bonusy. Materiał na drugi album Luxtorpedy został nagrany w studiu Recpublika w Lubrzy.


Luxtorpeda - "Robaki":

"Mowa trawa"
"Instrument’all"
"Gimli"
"Amnestia"
"Robaki"
"Tu i teraz"
"Fanatycy"
"Raus"
"Tajne znaki"
"Koniec świata"
"Serotonina"
"Nieballada"
"Gdzie ty jesteś?"
 
 


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Linkin Park - In the end: cover wykonany przez 266 muzyków z 35 krajów podbija sieć. Na nagraniu są Polacy

  2020-07-09
  Zespół Linkin Park ma na swoim koncie masę hitów, które na stałe zapisały się w historii muzyki. Jednym z nich jest z pewnością ''In The End'', który najczęściej jest coverowany. Tym razem, do sieci trafiła przeróbka, którą nagrało 266 muzykówz 35 krajów. Wśród wykonawców, znaleźli się również Polacy.
 • Rocky IV - wersja reżyserka trafi na ekrany! Sylvester Stallone potwierdza prace nad nową wersją

  2020-07-09
  Rocky IV jest uznawany za najlepszą część całego cyklu o filmowym pięściarzu. Okazuje się, że istnieje dłuższa wersja filmu, która ma trafić na ekrany i czuwa nad nią Sylvester Stallone.  
 • Były wokalista Kasabian skazany za pobicie narzeczonej. Zespół skomentował sytuację

  2020-07-09
  Sytuacja w zespole Kasabian jest dosyć napięta i niejasna, jednak po nowych doniesieniach na temat Toma Meighana, grupa wydała specjalne oświadczenie. Czy pobicie narzeczonej przez wokalistę, miało wpływ na usunięcie go z zespołu?
 • Trójmiejskie M3TROPOLIS w "Elektronicznym Deszczu"

  2020-07-09
  Michał Rostworowski: „Piosenka „Elektroniczny Deszcz” opowiada o próbie podjęcia walki z czyimś uzależnieniem, w tym przypadku uzależnieniem od świata wirtualnego, który pod pozorem „kontaktu z całym światem” paradoksalnie skazuje na alienacje. Ponieważ warstwa muzyczna jest bardzo spójna i rytmiczna zależało nam, żeby video miało nie oczywistą, mroczną formę, pozostawiającą wiele do interpretacji”.
 • Men I Trust powracają do Warszawy! Szczegóły koncertu ogłoszone

  2020-07-09
  Po wyprzedanym koncercie z 2019 roku Men I Trust wracają do Warszawy! Autorzy dreampopowych hitów "Show Me How" i "Tailwhip" zagrają w lutym 2021 w klubie Niebo.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz