Krzysztof Zawistowski

14.03.2014 (15:41)

Luxtorpeda - Pusta Studnia: Najbardziej oczekiwany kawałek z nowej płyty Luxtorpedy. Posłuchaj na EskaROCK.pl [VIDEO]Pusta Studnia Luxtorpedy to najbardziej oczekiwany przez fanów numer z nowej płyty A Morał Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak Buraki. Luxtorpeda po raz kolejny zdecydowała się opublikować przedpremierowo album na YT.

Kolejne kawałki z nowej płyty Luxtorpedy - A Morał Z Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak Buraki -  pojawiają się na oficjalnych profilach zespołu na Facebooku i YouTube. Do sieci właśnie trafił najbardziej oczekiwany przez fanów numer Luxtorpedy - Pusta Studnia.

>>> Rockowe koncerty 2014: Najostrzejsze koncerty rockowe w Polsce <<<

Ten tytuł pojawiał się w komentarzach pod niemal każdym postem na profilach zespołu, od kiedy Luxtorpeda zaprezentowała jego wersję demo. Teraz każdy może posłuchać kandydata na największy rockowy hit 2014 roku. Poza Pustą Studnią, formacja opublikowała już też utwory: Hipokrytes, JUZUTNUKU, Mambałaga i Ostatni

>>> Luxtorpeda -
A Morał Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak BURAKI: Komentarz Hansa <<<

Nowa płyta Luxtorpedy - A Morał Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak Buraki ukaże się 01.04.2014 roku, jak zwykle nakładem zespołu. Od 24.03.2014 roku można zamawiać limitowane, przedpremierowe egzemplarze z autografami. Pula jest ograniczona do 2000 sztuk.

Luxtorpeda - Pusta Studnia

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz