Krzysztof Zawistowski

05.03.2014 (14:55)

Luxtorpeda - A Morał Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak Buraki. Mamy okładkę [VIDEO]Nowa płyta Luxtorpedy A Morał Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak Buraki ma już okładkę -  Luxtorpeda pokazała ją na swoim oficjalnym fanpage'u na Facebooku. Zobacz okładkę nowej Luxtorpedy na EskaROCK.pl!

Poznańska formacja na swoim oficjalnym profilu na Facebooku ujawniła okładkę swojego najnowszego, trzeciego albumu. Nowa płyta Luxtorpedy - A Morał Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak Buraki będzie miał premierę 01.04.2014. Zespół udostępnił też 2000 sztuk nowego albumu z autografami w przedsprzedaży, która rusza 24.03.2014. Na Facebooku pojawiła się również wizualizacja wydawnictwa: 

 
>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazydy - daty, bilety, kto i gdzie zagra <<<

Okładka jest również potwierdzeniem, że płyta, po kilku wcześniejszych propozycjach, ostatecznie będzie nosić tytuł A Morał Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak Buraki - czyli taki jak zapowiedział Litza w styczniu. Początkowo krążek miał być zatytułowany √5 i pojawić się w 2013 roku. Zespół zdecydował się jednak przedłużyć prace nad płytą.

Grupa, po występach na wszystkich edycjach Rocket Festival 2014, robi krótką przerwę w koncertowaniu i skupi się na promocji albumu. Kolejne koncerty Luxtorpedy odbędą się już w maju.

Luxtorpeda - JUZUTNUKU

 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz