Dominik Pajewski

05.08.2019 (15:36)

Lisa Marie Presley ujawni prawdę o Elvisie i Michaelu JacksonieŻyciorysy Elvisa Presleya oraz Michaela Jacksona to ciekawy temat na filmy biograficzne lub książki, które z pewnością zainteresowały ludzi, którzy poszukują sensacyjnych wątków z biografii artystów. Okazuje się, że Lisa Marie Presley poczyniła pierwsze kroki, aby z jej wspomnień powstało coś biograficznego na temat wspomnianych artystów.

Bycie jednocześnie córką Elvisa Presleya oraz żoną Michaela Jacksona to zestawienie niecodzienne i jednocześnie powodujące wiele pytań. Opowieści Lisy Marie Presley mogą być wyjątkowo ciekawe i jak się okazuje, zostaną one prawdopodobnie spisane w formie książki.

CZŁONKOWIE RAMMSTEINA POCAŁOWALI SIĘ NA SCENIE! POWÓD? TO ICH PRZESŁANIE W ŚWIAT

 

Lisa Marie Presley sprzedała prawa do swoich wspomnień? Doczekamy się wyjątkowej biografii?

Według amerykańskiego portalu Page Six, Lisa Marie Presley sprzedała prawa do swoich wspomnień wydawnictwu Gallery Books. Oczywiście, wszyscy nastawiają się na mocne, nieujawniane wcześniej fakty na temat ojca i byłego męża. 

Lisa Marie Presley była żoną Jacksona przez dwa lata i ostatnio mocno broniła go w kontekście filmu 'Leaving Neverland', jednak wszyscy czekają na pikantne szczegóły z życia małżeńskiego. Jak czasami wspominała 'książniczka rock and rolla' (bo tak mówi się o Lisie Marie), Jackson był specyficznym człowiekiem. Nie wiadomo, czy doczekamy się również dokumentu opartego na wspomnieniach kobiety.
 

NERGAL NIE ZAWSZE LUBIŁ SLIPKNOTA. KTÓRY ALBUM PRZEKONAŁ GO DO ZESPOŁU?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz