Dominik Pajewski

04.08.2020 (19:56)

Linkin Park planuje ''fajne rzeczy'' na 20-lecie ''Hybrid Theory''W 2020 roku przypada 20 lat od wydania albumu ''Hybrid Theory'' zespołu Linkin Park. Z tej okazji zespół ma w zanadrzu pewne niespodzianki, które mają uczcić rocznice wydawnictwa.

Mimo tragicznej śmierci Chestera Benningtona, zespół Linkin Park nie ogłosił końca działalności. Grupa nadal działa i jak widać, ma w planach uczcić 20-lecie krążka ''Hybrid Theory''. Jak? Tutaj jest dużo znaków zapytania.

SLASH OPOWIEDZIAŁ WPROST O SWOJEJ WALCE Z NAŁOGAMI: TO BYŁO NAPRAWDĘ TRUDNE ZADANIE


Linkin Park planują w specjalny sposób uczcić 20-lecie ''Hybrid Theory''

Szczegóły są trzymane w ścisłej tajemnicy, jednak Mike Shinoda postanowił uchylić rąbka tajemnicy. W niedawno udzielonym wywiadzie artysta powiedział:
 
Staraliśmy się odezwać do wszystkich członków naszej "rodziny" i zapytaliśmy - jak najlepiej możemy świętować taką okazję? Co powinniśmy zrobić? Jak uczcić "Hybrid Theory". Nie wiem, co mam wam powiedzieć. Planujemy fajne rzeczy. Włożyliśmy w to naprawdę dużo pracy - nie tylko jako zespół. 
Co szykuje zespół? Pozostaje cierpliwie czekać na rozwój sytuacji.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ballbreaker udostępniają nowy klip. Zobaczcie obrazek do utworu Fallin' [WIDEO]

  2020-10-21
  BALLBREAKER - zespół pieśni, a szczególnie tańca, złożony z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine. Grupa udostępniła właśnie najnowszy obrazek, który powstał do utworu ''Fallin'''.
 • Jurek Owsiak ma koronawirusa! Szef WOŚP przekazał ważny apel do wszystkich

  2020-10-21
  Jurek Owsiak ma koronawirusa! Oficjalna informacja pojawiła się na fanpage'u szefa WOŚP, który jednocześnie przekazał ważny apel w temacie pandemii.
 • Serj Tankian i John Dolmayan mocno nie zgadzają się ze sobą. Tym razem nie chodzi tu o sprawy muzyczne

  2020-10-21
  To, że w zespole System Of  A Down nie jest najlepiej na płaszczyźnie artystycznej, wie chyba każdy. Okazuje się, że członkowie zespołu, nie zgadzają się ze sobą także w kwestiach światopoglądowych.
 • Powstanie film o Robercie Brylewskim! Stworzy go Arkadiusz Jakubik

  2020-10-21
  Robert Brylewski był jedną z najważniejszych postaci polskiego rocka. Dowiedzieliśmy się, że powstanie film o kultowym artyście i stworzy go Arkadiusz Jakubik!
 • Dariusz Gnatowski to nie tylko Boczek ze 'Świata według Kiepskich'. Oto inne znane role aktora

  2020-10-21
  Informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego, trafiła do mediów 20 października 2020. Wszyscy kojarzą aktora z roli sympatycznego Arnolda Boczka, w którego wcielał się ponad 20 lat. Jednak Dariusz Gnatowski ma na swoim koncie dużo więcej ról, które zapadły widzom w pamięci.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz