Dominik Pajewski

04.08.2020 (19:56)

Linkin Park planuje ''fajne rzeczy'' na 20-lecie ''Hybrid Theory''W 2020 roku przypada 20 lat od wydania albumu ''Hybrid Theory'' zespołu Linkin Park. Z tej okazji zespół ma w zanadrzu pewne niespodzianki, które mają uczcić rocznice wydawnictwa.

Mimo tragicznej śmierci Chestera Benningtona, zespół Linkin Park nie ogłosił końca działalności. Grupa nadal działa i jak widać, ma w planach uczcić 20-lecie krążka ''Hybrid Theory''. Jak? Tutaj jest dużo znaków zapytania.

SLASH OPOWIEDZIAŁ WPROST O SWOJEJ WALCE Z NAŁOGAMI: TO BYŁO NAPRAWDĘ TRUDNE ZADANIE


Linkin Park planują w specjalny sposób uczcić 20-lecie ''Hybrid Theory''

Szczegóły są trzymane w ścisłej tajemnicy, jednak Mike Shinoda postanowił uchylić rąbka tajemnicy. W niedawno udzielonym wywiadzie artysta powiedział:
 
Staraliśmy się odezwać do wszystkich członków naszej "rodziny" i zapytaliśmy - jak najlepiej możemy świętować taką okazję? Co powinniśmy zrobić? Jak uczcić "Hybrid Theory". Nie wiem, co mam wam powiedzieć. Planujemy fajne rzeczy. Włożyliśmy w to naprawdę dużo pracy - nie tylko jako zespół. 
Co szykuje zespół? Pozostaje cierpliwie czekać na rozwój sytuacji.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kraśnik - MEMY o mieście, które stało się hitem internetu

  2020-09-29
  Kraśnik w ostatnich dniach stał się prawdziwym hitem internetu i trudno się dziwić. Wszystko z powodu utrzymanego większością głosów ''stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową'' oraz przyjętej petycji ''Stop zagrożeniu życia i zdrowia''. Chodzi o zakaz wprowadzania sieci 5G, bez wcześniejszego ustalenia, czy jest dobre dla zdrowia. Tego typu sytuacja mogła skończyć się w jeden sposób - szaloną ilością memów, które zalały sieć.
 • AC/DC wracają! Zespół zaczyna robić szum w social mediach

  2020-09-29
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczyna robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań.
 • Zdjęcia kosmosu, które robi Polak są hitem i kosztują sporo pieniędzy

  2020-09-29
  Kosmos od zawsze fascynował i wygląda na to, że z tej fascynacji może powstać coś pięknego. Co najciekawsze, kosmos to też niezły sposób na zarobek i to spory.
 • James Bond - muzyka z 25 filmów zebrana na złotych winylach. Prawdziwa gratka dla fanów

  2020-09-29
  Filmy o Jamesie Bondzie stały się prawdziwym klasykiem, który zna prawdopodobnie każdy miłośnik kina. Filmy często mają świetną ścieżkę dźwiękową, która została zgromadzona na specjalnych, złotych winylach.
 • Lars Ulrich wskazał najgorszy numer Metalliki. Fani mogą czuć się zaskoczeni

  2020-09-29
  Metallica ma na swoim koncie wielkie hity oraz numery, a nawet albumy, o których każdy wolałby zapomnieć. Lars Ulrich wskazał numer, który według niego jest najgorszym w twórczości zespołu.
 • FIFA 2021 - rockowy soundtrack w nowej odsłonie gry. Kogo usłyszymy?

  2020-09-29
  Seria FIFA jest prawdziwym fenomenem, który od ponad 20 lat jest prawdziwym hitem wśród graczy. Okazuje się, że FIFA 2021 posiadać będzie bardzo rockowy soundtrack, co z pewnością ucieszy fanów piłki nożnej, którzy gustują w gitarowych brzmieniach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz