Anna Skalik

15.04.2014 (12:30)

Linkin Park - koncert w Polsce: Akcja fanów - sprawdź, jaką niespodziankę przygotowują na koncert. [VIDEO]Fani z niecierpliwością czekają na koncert Linkin Park w Polsce, który odbędzie się 5 czerwca 2014. Na tę okazję przygotowują specjalną niespodziankę dla zespołu. Sprawdź szczegóły akcji fanów Linkin Park i dowiedz się, co przygotowują na koncert we Wrocławiu.

Zbliża się koncert Linkin Park w Polsce. Zespół zagra we Wrocławiu już 5 czerwca 2014. Specjalnie na tę okazję polscy fani przygotowują niespodziankę dla zespołu.

Akcja fanów Linkin Park, którą organizuje oficjalny fanklub zespołu, opiera się o pomysł stworzenia Kroniki Polskich Fanów. Inspiracją był prezent, który przygotowali fani zespołu Coldplay, przed koncertem tej grupy w Warszawie w 2012.

Kronika Polskich Fanów Linkin Park to będzie specjalna książka, w której znajdą się m.in. podziękowania od wielbicieli, listy do zespołu, różnego typu rysunki, grafiki czy zdjęcia. Ten szczególny prezent ma zostać wręczony przed koncertem, podczas spotkania zespołu z fanami.

>>> Nowości muzyczne 2014: Thirty Seconds To Mars - nowy singiel <<<

Fanklub Linkin Park na swojej stronie internetowej zachęca wszystkich miłośników grupy do wzięcia udziału w akcji:

- Zaczynamy właśnie zbieranie materiałów, które umieścimy w naszym projekcie. Mamy już kilkanaście prac, potrzebujemy jednak ich dużo więcej, aby stworzyć album. Z tego powodu prosimy wszystkich zainteresowanych o wysyłanie zeskanowanych prac na adres lp.polska2014@gmail.com lub na forum linkinpark.pl. Jeśli dobrze znasz się na grafice i chciałbyś pomóc, także prosimy o kontakt. Planujemy zaprojektować album, następnie wydrukować go w profesjonalnej drukarni w formie fotoksiążki. Do koncertu pozostało niewiele czasu, a my jesteśmy dopiero na początku drogi, jednak z Waszym wsparciem możemy wspólnie stworzyć coś wyjątkowego. Panowie z LP na to zasługują.


Gratulujemy pomysłu i również zachęcamy fanów do włączania się w akcję tworzenia Kroniki Polskich Fanów Linkin Park.

>>> Legendy rocka - AC/DC kończy działalność? <<<

Przypomnijmy, że koncert Linkin Park w Polsce już 5 czerwca 2014 we Wrocławiu, a support przed zespołem zagra Fall Out Boy.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pierwszy film w kosmosie, ma już reżysera! W roli głównej Tom Cruise

  2020-05-28
  Świat kina wkracza na zupełnie inny poziom i to poziom prawdziwie kosmiczny. Jakiś czas temu ogłoszono, że rozpoczęły się prace nad pierwszym filmem w kosmosie. Wiemy już, że zagra Tom Cruise, a teraz ogłoszono reżysera produkcji.
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-28
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Rammstein w wersji folkowej. Do sieci trafiła klimatyczna wersja ''Ohne Dich'' [WIDEO]

  2020-05-28
  Rammstein co jakiś czas są coverowani i patrząc na ilość przeróbek w sieci, prawdopodobnie muzyka zespołu była przerabiana na wszystkie możliwe gatunki. Tym razem, do sieci trafił cover utworu ''Ohne Dich'', który został zagrany w wersji folkowej.
 • Travis Barker i Post Malone, po zagraniu numerów Nirvany, myślą o rockowym projekcie

  2020-05-28
  Po występie Post Malone'a z Travisem Barkerem, gdzie panowie zagrali dosyć obszerny set złożony z piosenek Nirvany, fani napisali, że chcą więcej takiej muzyki od duetu. Widać, że artyści czytają komentarze, bo ogłoszono, że w planach jest rockowy projekt.
 • Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co stało się z artystą?

  2020-05-28
  Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co dolega współzałożycielowi Oddziału Zamkniętego? Jaki jest stan Krzysztofa Jaryczewskiego?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz