Dominik Pajewski

09.07.2020 (15:26)

Linkin Park - In the end: cover wykonany przez 266 muzyków z 35 krajów podbija sieć. Na nagraniu są PolacyZespół Linkin Park ma na swoim koncie masę hitów, które na stałe zapisały się w historii muzyki. Jednym z nich jest z pewnością ''In The End'', który najczęściej jest coverowany. Tym razem, do sieci trafiła przeróbka, którą nagrało 266 muzykówz 35 krajów. Wśród wykonawców, znaleźli się również Polacy.

Linkin Park są takim zespołem, który na stałe zapisał się w historii muzyki rockowej, a niektóre hity, stały się praktycznie ikoniczne. Jednym z nich jest z pewnością ''In the end'', który nabrał sporo symbolizmu po śmierci Chestera Benningtona. Numer jest wielokrotnie przerabiany, jednak teraz cover wszedł na nowy poziom. Piosenkę zagrało 266 muzyków z 35 krajów, w tym również Polacy.

REAKCJA KURTA COBAINA, NA CENY BILETÓW NA MADONNE ROZWALIŁA SYSTEM. W SIECI POJAWIŁ SIĘ NIEPUBLIKOWANY WYWIAD [WIDEO]


  

Linkin Park w wykonaniu 266 muzyków z 35 krajów podbija internet

Na kanale Rocknmob, gdzie trafiają przeróbki znanych numerów, w wykonaniu kilkuset muzyków, pojawił się cover numeru ''In The End''. Wśród grających artystów, pojawili się również Polacy, a warto dodać, że wszyscy nagrywali swoje wersje w domach. Zobaczcie, jak zmontowano tak ciekawy klip:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz