Dominik Pajewski

13.07.2020 (10:22)

Lindemann umieścił w sieci making of klipu do 'Frau & Mann'. Film pokazuje, ile pracy włożono w obrazekProjekt Lindemann na tyle się rozkręcił, że stał się pełnoprawnym zespołem, który gra trasy koncertowe i realizuje świetnie wyglądające teledyski. Tym razem, do sieci trafił making of teledysku ''Frau & Mann'', który ze wszystkich obrazków promujących album ''F&M'', wygląda najbardziej widowiskowo.

Projekt Lindemann stał się drugim zespołem Tilla Lindemanna, który dzieli teraz swoje życie między Rammsteina i solowy projekt Lindemann. Grupa ma za sobą udaną trasę koncertową i świetnie zrealizowane teledyski, które dopełniają przekaz muzyki zespołu. Tym razem, do sieci trafił making of klipu do piosenki ''Frau & Mann'', który pokazuje, jak zrealizowano widowiskowy obraz.

ŁYDKA GRUBASA Z WYJĄTKOWYM TELEDYSKIEM. ZESPÓŁ WJEŻDŻA Z NUMEREM ''WALEC''

 

Lindemann - Frau & Mann making of - tak powstawał jeden z najlepszych klipów projektu Lindemann

Klip do utworu ''Frau & Mann'' jest mocno inspirowany rosyjskim kinem, co widać doskonale, a w tym zdaniu utwierdzają nas jeszcze twórcy obrazka. W specjalnym making of, możemy zobaczyć także wypowiedzi artystów oraz aktorów, którzy pojawili się w klipie. Polecamy oglądać do końca, gdzie można zobaczyć, jak Till trolluje Petera.
 

OZZY MA SIĘ NIE NAJLEPIEJ. TAK TWIERDZI NIKKI SIXX

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz