Dominik Pajewski

17.06.2020 (21:06)

Letnia Scena VooDoo - szczegóły specjalnej inicjatywy warszawskiego klubuLetnia Scena VooDoo to projekt organizowany przez ekipę warszawskiego klubu VooDoo, w pierwotnych założeniach mający na celu promocję młodych lokalnych zespołów - udostępniając im w okresie wakacyjnym (lipiec sierpień) mieszczącą się w granicach klubowego ogródka scenę open air. Młode zespoły miały szansę zagrać na profesjonalnejscenie z pełną obsługą, realizatorem dźwięku i oświetlenia. Teraz scena przerodziła się w jedno z nielicznych miejsc, gdzie można wybrać się na koncert w czasie pandemii.

Z biegiem czasu, poszerzeniem terenu piwnego ogródka oraz lepszym wyposażeniem sceny pomysł przekształcił się w cykl koncertów mniej i bardziej znanych, już nie tylko lokalnych zespołów Odbywając się w zasadzie od momentu pierwszego powiewu ciepła (dzień dziecka w czerwcu) do pierwszych oznak jesieni (późny wrzesień) wykształciła własną wakacyjną publikę a nawet kilka stałych corocznych punktów (Folk Metal Night, Dogbite Summer Fest czy Kill The Summer Fest)

RAMMSTEIN NAGRYWA NOWY ALBUM! KIEDY PREMIERA? CO JUŻ WIEMY?

 

 
Trzecia - aktualna odsłona Letniej Sceny VooDoo zbiegła się w czasie z momentem częściowego odmrożeniem gospodarki i idealnie wypełniła coraz gwałtowniej narastającą potrzebę uczestniczenia publiki koncertach na żywo. W nowej odsłonie i nowym reżimie sanitarnym Letnia Scena VooDoo wróciła z nowym pomysłem - transmisją online gestem od klubu w stronę fanów którzy z różnych powodów nie mogą pojawiać się osobiście na koncertach.
 
Debiut transmisji live odbył się w pierwszy weekend czerwca na koncercie przedstawicieli warszawskiej sceny folk metalu Runika i Morhana i jest do obejrzenia na kanale Youtube klubu. Odbiór zaskoczył wszystkich, gromadząc przed monitoram i publikę porównywalną liczbowo do tej pod sceną, a sam koncert jest nadal najchętniej oglądanym materiałem na profilu klubu.
 
Natomiast sam streaming został już na stałe kolejnym elementem stale rozwijającej się Letniej Sceny VooDoo planowane koncerty Letniej Sceny VooDoo (2020):
 
06.06 Runika i Morhana na Letniej Scenie VooDoo
13.06 Closterkeller na Leniej Scenie VooDoo
19.06 Darmozjady i Mescalero w Warszawie. Odmrażamy koncerty!
20.06 Sunsmoke i PnX After po Powitaniu Lata z Twin Peaks Harley-Davidson
27.06 Łysa Góra i Madrugada : World Music na Letniej Scenie VooDoo
-
03.07 Possitive Reggae Rockers x DeRaptors
04.07 Gruzz x Funky Tank
10.07 Kestrella x Crimson Rockets
11.07 Inhalo x Obciach x Blue Hangover
17.07 Terra Ubi Leones x Skup Żywca x Pałac Braku Kultury
18.07 Fainted (Tribute To Linkin Park)
25.07 Chleb z Dżemem x Papryki (RHCP TRIBUTE) x Tayka
31.07 Gorgonzolla x Kapibary
-
01.08 Dekret x ICON
15.08 Vierna (Tribute to O.N.A) x DiAnti x Funeral Fairy
21.08 Dogbite Summer Fest
28.08 Folk Metal Night - Runika i goście

HYMN MĘSKIEGO GRANIA PODBIJA ZAGRANICĘ! DLA NIEGO OBCOKRAJOWCY UCZĄ SIĘ POLSKIEGO!


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz