Krzysztof Zawistowski

28.04.2014 (14:46)

LEGENDY ROCKA: Nowy teledysk Bruce'a Springsteena - American Beauty. Zobacz nowy klip legendy rocka! [VIDEO]Legenda Rocka Bruce Springsteen opublikował nowy teledysk. Bruce Springsteen - American Beauty to klip do utworu pochodzącego z nowej EPki legendy rocka Bruce Springsteen - American Beauty. Muzyk przygotował wydawnictwo z okazji Records Store Day. Zobacz nowy teledysk Bruce Springsteen - American Beauty!
 

Nowy teledysk legendy rocka Bruce'a Springsteen - American Beauty właśnie trafił do sieci. Nowa piosenka Bruce'a Springsteena - American Beauty pochodzi z EPki o tym samym tytule. Wydawnictwo zostało przygotowane z okazji Records Store Day.

>>> Rockowe koncerty 2014: Linkin Park, Metallica, Bob Dylan, Iron Maiden <<<

EPka Bruce'a Springsteena - American Beauty to efekt pracy współpracy legendy rocka Bruce'a Springsteena i producenta Brendana O'Briena. Na krążku znalazły się cztery utwory: American Beauty, Mary Mary, Hurry Up Sundown i Hey Blue Eyes. Bossowi podczas nagrywania towarzyszył jak zwykle The E Street Band tym razem bez StevenaVan Zandta, który zajęty był pracą na planie serialu Lilyhammer.

Bruce Springsteen - American BeautyCharlotte

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz