Krzysztof Zawistowski

18.03.2014 (17:04)

LEGENDY ROCKA: Nowa płyta Slasha we wrześniu. Legendarny gitarzysta podał datę premiery nowego albumu [VIDEO]Nowa płyta Slasha będzie mieć premierę we wrześniu. Legenda rocka ujawniła przybliżony termin premiery w wywiadzie podczas kultowego festiwalu SXWX. Tytuł oraz dokładna data nie są jeszcze znane. Szczegóły zostaną ujawnione wkrótce.
 

Slash udzielił wywiadu magazynowi FUSE, w którym ujawnił, że jego nowy album zostanie wydany we wrześniu. Były gitarzysta Guns N'Roses nie zdradził innych szczegółów na temat swojego nowego krążka. To będzie trzecia, po świetnie przyjętych Slash Apocalyptic Love solowa płyta muzyka pod szyldem Slash.

>>> 10 rzeczy, których nie wiedzieliście o Slashu <<<

Myślę... W zasadzie, to więcej niż myślę. Jestem pewny, że to będzie wrzesień - odpowiedział gitarzysta na pytanie o datę wydania nowego albumu. Od początku stycznia Slash wraz ze swoim zespołem pod okiem producenta Michaela Elvais Baskette pracują nad nowym materiałem w studiu.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<

Wcześniej basista Todd Kerns zapowiedział, że następca Apocalyptic Love będzie: - Mocniejszy i bardziej niebezpiecznay oraz - Jednocześnie bardziej poważny i zabawny. Kerns był bardzo zadowolony z materiału, który znajdzie się na nowej płycie Slasha. Podobno zespół - Tylko czeka, żeby pokazać te potwory światu.
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz