Anna Skalik

10.04.2014 (10:58)

LEGENDY ROCKA: koncert Led Zeppelin - czy to możliwe? Sprawdź najnowsze doniesienia. [VIDEO]Reaktywacja Led Zeppelin: zagrają koncert - takie pogłoski pojawiły się niedawno w mediach. Czy to możliwe, że legendy rocka z Led Zeppelin znowu staną na scenie? Sprawdź najnowsze doniesienia.

Led Zeppelin zagrają koncert podczas największego festiwalu w Wielkiej Brytanii, Glastonbury Festival - takie plotki kilka dni temu obiegły Internet.

Do pogłosek tych przyczyniła się wypowiedź Michaela Eavisa - głównego organizatora Glastonbury Festival. Powiedział on niedawno, że jest pewien, że któregoś dnia Led Zeppelin po prostu powrócą. - To się po prostu stanie pewnego dnia. Jestem tego pewny - powiedział.

>>> Tatuaże gwiazd rocka - zobacz dziary polskich i zagranicznych rockmanów <<<

Co ciekawe, z  wcześniejszych wypowiedzi członków zespołu - m.in. Roberta Planta, także można wnosić, że legendy rocka są zainteresowane kolejnym występem. Frontman zespołu powiedział w jednym z ubiegłorocznych wywiadów, że to nie on jest przeciwny powrotowi na scenę i że jego grafik na 2014 jest wolny.

Jak mogli odebrać to fani zespołu? Nie inaczej, niż jak zawoalowaną wypowiedź typu: tak, chcemy zagrać kolejny koncert.

>>> Rockowe nowości muzyczne 2014 <<<

Przypomnijmy, że ostatni występ Led Zeppelin odbył się w 2007, a ostatni materiał - koncertowa płyta Celebration Day - wyszła w 2012.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Star Trek: Lower Decks - zwiastun i data premiery serialu od twórcy Ricka i Morty'ego

  2020-07-14
  Szykuje się nie lada gratka dla fanów Star Trek i Ricka i Morty'ego! Trwają prace nad serialem animowanym, którego producentem został Mike McMahan. Sprawdźcie zwiastun i datę premiery Star Trek: Lower Decks.
 • Pol'And'Rock 2020 online. Kto wystąpi na Najpiękniejszej Domówce Świata? Line up

  2020-07-14
  Najpiękniejsza Domówka Świata to wydarzenie, które odbędzie się w miejsce odwołanego przez pandemię koronawirusa Pol'And'Rock 2020. Impreza odbędzie się w formie online. Kto pojawi się na wirtualnej scenie? Znamy cały line up!
 • Festiwal Legend Rocka 2021 - LINE UP. Kto zagra w Dolinie Charlotty? Data, bilety

  2020-07-14
  Festiwal Legend Rocka to wyjątkowa impreza w pięknej Dolinie Charlotty, która co roku przyciąga tysiące fanów najlepszej rockowej muzyki. Kto wystąpi w 2021 roku? Organizatorzy potwierdzili pierwsza gwiazdę! Line up Festiwalu Legend Rocka będziemy uzupełniać na bieżąco. 
 • Jim Carrey napisał książkę o sobie, ale nie jest ona w całości prawdziwa

  2020-07-13
  Jim Carrey jest postacią, która przez wiele osób postrzegana jest tylko jako komik. Jest to mocno błędne myślenie, tym bardziej, że aktor ma na koncie wiele ról, które nie są w żaden sposób komediowe. Teraz Carrey zapowiada swoją książkę, która ma być biografią, jednak nie do końca prawdziwą. O co chodzi?
 • Ozzy Osbourne powraca do telewizji! Artysta poprowadzi program o zjawiskach paranormalnych

  2020-07-13
  Ozzy Osbourne był w ostatnim czasie bardzo wyłączony z życia publicznego. Wszystko przez zły stan zdrowia i przede wszystkim kwarantannę. Teraz artysta powraca do telewizji i to jako badacz zjawisk paranormalnych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz