Dominik Pajewski

11.12.2019 (13:19)

Last Christmas - można przenocować w miejscu, gdzie kręcono teledyskUtwór 'Last Christmas' jest uznawany za prawdziwy klasyk, który co święta jest odświeżany i nucony przez wiele osób. Okazuje się, że można przenocować w miejscu, które widzimy w teledysku!

Gdy nadchodzą święta, możemy spodziewać się kilku rzeczy: kolejek w sklepach, promocji, kolęd i piosenki 'Last Christmas'. Numer grupy Wham! świętuje w 2019 roku 35 lat, co skłania wiele osób do szukania ciekawostek na temat numeru i samego klipu. Okazuje się, że można zatrzymać się w miejscu, które widzimy w teledysku. Ile kosztuej noc w pensjonacie z klipu do 'Last Christmas'?

SYSTEM OF A DOWN WYDA NIEPUBLIKOWANE UTWORY? SERJ TANKIAN JEST NA TAK


Last Christmas - można przenocować w miejscu, gdzie kręcono teledysk

Klip powstał w szwajcarskim kurorcie Saas-Fee, który po sukcesie piosenki i teledysku, stał się często odwiedzanym miejscem. Domek, który widzimy w klipie nie jest już taki sam w środku, jednak z zewnątrz możemy zobaczyć słynne ogrodzenie, które było tłem bitwy na śnieżki. Co ciekawe, domek można cały czas wynająć. Noc w okresie świąt kosztuje tam 900 zł, co oczywiście podyktowane jest popularnością słynnej piosenki i klipu. Plusem jest wiele tras narciarskich blisko domu, co z pewnością urozmaica pobyt, jednak największym plusem jest oczywiście fakt, że to kultowe miejsce z klipu.

NERGAL UJAWNIŁ, ŻE AC/DC WYDADZĄ NOWĄ PŁYTĘ Z BRIANEM JOHNSONEM

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Jaskier i Yennefer próbują 'polskich eliksirów'. Polubili wódkę z pieprzem i sok z ogórków?

  2020-01-24
  Jak doskonale wie każdy fan Wiedźmina, serial oparty jest na sadze polskich książek autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. A jedna z najlepszych rzeczy, jakimi mogą poszczycić się Polacy, to bez dwóch zdań trunki, napoje i napary. Czy aktorzy z serialu Netflixa są podobnego zdania?
 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz