Dominik Pajewski

22.05.2020 (15:20)

Lars Ulrich zaskoczył fanów, kiedy powiedział, która płyta Metalliki jest jego ulubionąLars Ulrich nie raz zaskakiwał swoimi wypowiedziami, które często były dla fanów niezrozumiałe. Teraz założyciel Metalliki powiedział, jaki album z jego dorobku jest według niego najlepszy.

Metallica ma w swoim dorobku wiele albumów, które stały się prawdziwymi klasykami. Fani od lat spierają się, który krążek jest najlepszy w całym dorobku i zasadniczo, ciężko jest dojść do porozumienia i wybrać jeden krążek. Lars Ulrich postanowił powiedzieć, który krążek jest według niego najlepszy z całego dorobku grupy.

SABATON NAGRALI KLIP Z YOUTUBEREM, KTÓRY PRZERABIA PIOSENKI RAMMSTEIN NA JĘZYK ROSYJSKI


Lars Ulrich powiedział, który album Metalliki jest według niego najlepszy

W jednym z ostatnich wywiadów, Lars z rozbrajającą szczerością, odpowiedział, który krążek Metalliki jest jego ulubionym. Jak powiedział perkusita:
 
Kiedy ludzie mnie pytają „jaka jest twoja ulubiona płyta Metalliki” odpowiadam: „Wiesz co? Następna płyta Metalliki jest moją ulubioną”. Zawsze patrzę przed siebie.

Odpowiedź może zaskakiwać, tym bardziej, że Lars kiedyś wspominał, że jego ulubionym krążkiem jest ''Czarny Album'' lub ''Load''. Jak widać, co dekada, to inne zdanie na temat własnej dyskografii. A co z nowym albumem Metalliki? Tak Lars mówi o ewentualnym krążku:

Może za miesiąc albo dwa, jeśli reguły kwarantanny zostaną poluzowane, będziemy mogli spotkać się w czwórkę w studiu w Północnej Kalifornii.

Kto wie, jak świat będzie wyglądał za pół roku? Ale kreatywni ludzie nie potrafią długo siedzieć bezczynnie. W trakcie tych cotygodniowych sesji na Zoom rozmawiamy o tym, jak odbudować zespół.

KIEDY OZZY PRZEJDZIE NA EMERYTURĘ? JACK OSBOURNE ODPOWIEDZIAŁ SZCZERZE O PLANACH OJCA

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz