Dominik Pajewski

08.06.2020 (15:25)

Lars Ulrich wskazał jego ulubiony klip Metalliki. Fani są trochę zaskoczeniLars Ulrich wiele razy zaskakiwał swoimi wyborami i zdaniem na wiele tematów. Tym razem, założyciel Metalliki wybrał ulubiony teledysk zespołu i z pewnością nie pokrywa się to ze zdaniem fanów.

Lars Ulrich potrafi zaskoczyć fanów Metalliki swoimi wyborami i często kontrowersyjnym zdaniem na wiele tematów. Tym razem, założyciel kultowej grupy ujawnił, który klip Metalliki jest według niego najlepszy. Warto zaznaczyć, ze wybór jest dosyć kontrowersyjny i nie bardzo pokrywa się ze zdaniem fanów.

PEARL JAM OPUBLIKOWALI PO 28 LATACH, NIEOCENZUROWANĄ WERSJĘ KLIPU ''JEREMY''


Najlepszy klip Metalliki według Larsa Ulricha. Wybór zaskakuje każdego

Nie spodziewajcie się, że najlepszy według Larsa Ulricha jest klip do ''One'' lub ten do ''The Unforgiven''. Według perkusisty, najlepszym klipem Metalliki jest ''I Disappear'', który promował film ''Mission: Impossible 2''. Jak powiedział Lars w wywiadzie dla ''Kerrang!'':
 
Nakręciliśmy go w Monument Valley w Utah na szczycie tych formacji skalnych. To było szaleństwo. Klipy do ''Turn The Page'' i ''Whiskey In The Jar'' nakręcone przez Jonasa Akerlunda były ostre, co mi się też podoba, a teledyski do ''The Unforgiven” są bardzo artystyczne, ale myślę, że najlepiej wspominam ''I Disappear”.


JAMES HETFIELD NUDZI SIĘ BEZ KONCERTÓW I POSTANOWIŁ ZOSTAĆ STOLARZEM. MOŻNA KUPIĆ STOŁY ARTYSTY!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sharon Osbourne wspomniała odgryzienie głowy nietoperzowi przez Ozzy'ego

  2020-08-13
  Sharon Osbourne przez lata życia z Ozzym, nie tylko była jego partnerką, ale także menedżerką, dzięki której kariera wokalisty Black Sabbath nadal kwitnie. Sharon postanowiła w jednym z ostatnich wywiadów, wspomnieć słynną sytuację, z odgryzieniem głowy nietoperzowi.
 • Fani SOAD krytykują nowy zespół Shavo Odadjiana. Basista na to: Zawsze będą tacy idioci

  2020-08-13
  Fani System Of A Down są sfrustrowani i wygląda na to, że coraz większa złość wylewa się na widok publiczny. Tym razem dostało się basiście zespołu, który wystartował z nowym projektem.
 • Wind Of Change: The Iconic Song. Szczegóły specjalnego wydawnictwa

  2020-08-13
  SCORPIONS świętują 30. tą rocznicę wydania swojej ballady - ikony, która stała się ścieżką dźwiękową upadku Muru Berlińskiego
 • Najlepiej zarabiający aktorzy na świecie. Forbes opublikował ranking

  2020-08-13
  Ranking najlepiej zarabiających aktorów, potrafi mocno się zmieniać i co roku kto inny jest w pierwszej dziesiątce. Forbes opublikował ranking najlepiej zarabiających aktorów i kilka nazwisk może być zaskakujących w tym zestawieniu.
 • Topiel: Dom w głębi lasu czyli historia, która wydarzyła się naprawdę. Premiera nowego słuchowiska w Storytel

  2020-08-13
  W Storytel 28 lipca miało premierę nowe słuchowisko Topiel: Dom w głębi lasu inspirowane powieścią Jakuba Ćwieka.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz