Dominik Pajewski

08.10.2018 (13:12)

Lars Ulrich w wyjątkowy sposób uczcił 90. urodziny ojca [FOTO]Nie od wczoraj wiadomo, że Lars Ulrich ma bardzo dobre relacje ze swoim ojcem. Bębniarz Metalliki postanowił uczcić 90. urodziny ojca w wyjątkowy sposób.

Ojciec Larsa Ulricha nigdy nie okłamywał swojego syna, gdy coś mu się nie podobało, to walił prosto z mostu. Tak było, gdy Torben usłyszał płytę 'St. Anger', jego reakcja była dosadna: Synu, skasuj to..., widać to z resztą na filmie 'Some Kind Of Monster', gdzie ojciec bębniarza wali prosto z mostu.

Fred Durst cudem uniknął zrzucenia ze sceny. Kto chciał mu zrobić krzywdę podczas koncertu? [VIDEO]
Relacja Larsa z ojcem jest wyjątkowa i bardzo zażyła, panowie często pokazują się razem, a w sieci dostępne są ich wspólne zdjęcia. Niedawno Torben Ulrich obchodził 90. urodziny i z tej okazji Lars postanowił umieścić specjalne posty na swoim Instagramie. W pierwszym czytamy:

Wszystkiego najlepszego Tato. Wszystkiego najlepszego Molly! Gratulacje z okazji ukazania się nie jednej a dwóch książek, otwarcia wystawy i ukończenia najnowszego filmu. Takie rzeczy są inspirujące na każdym możliwym poziomie. Ale możliwe, że największym osiągnięciem jest to, że cała ekipa przez cztery dni spędziła w Kopenhadze bez śpiewania 'Hurra, hurra' na twoją prośbę.


W drugim poście możemy z kolei przeczytać następujące słowa:

Jako że jesteśmy Duńczykami, a Duńczycy podchodzą do „okrągłych” urodzin bardzo poważnie, specjalnie dla Was, kolejne życzenia dla mojego inspirującego ojca z okazji 90. urodzin. Far forhelvede, jesteś najfajniejszy z najfajniejszych. Nie usuwać tego.

Anja Orthodox w wywiadzie dla EskaROCK.pl: Musiałam poukładać swoje życie, by móc ruszyć dalej


Umieszczony post jest galerią zdjęć, które można przewijać strzałką w prawo:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz