Dominik Pajewski

02.12.2019 (13:59)

Kurt Cobain i Michael Stipe z R.E.M., mieli nagrać numer do filmuŚmierć Kurta Cobaina to do dzisiaj rzecz, z którą ciężko się pogodzić fanom i ludziom, którzy znali artystę. Michael Stipe, który był blisko z frontmanem Nirvany, ujawnił, że miało dojść do nagrania wspólnego numeru.

Kurt Cobain jest postacią, która do dzisiaj budzi wiele emocji, a jego odejście, cały czas jest zastanawiające. Z biegiem lat, okazuje się, że nie wszystkie rzeczy z życia artysty zostały ujawnione. Kilka ciekawych szczegółów ujawnił Michael Stipe z R.E.M..

OZZY NAGRAŁ NOWĄ PŁYTĘ W EKSPRESOWYM TEMPIE I ZE ZNANYMI MUZYKAMIKurt Cobain i Michael Stipe z R.E.M., mieli nagrać numer do filmu

W rozmowie z Wiesławem Weissem w 'Teraz Rocku', Michael Stipe powiedział:

Wpadłem na pomysł, żebyśmy stworzyli razem [z Kurtem Cobainem] muzykę do filmu, który kręcił ktoś, kogo znałem. Poprosiłem gościa, żeby napisał do Kurta i mu to zaproponował. Wiedziałem, w jakim stanie jest Kurt, chciałem go czymś zająć i może w ten sposób wydobyć z dołu psychicznego, w jakim był. Reżyser napisał do Kurta, wiem, że Kurt dostał i przeczytał ten list, ale nie zadziałało. Kurt odciął się wówczas od wszystkich i... Nigdy nie doszło do wspólnej sesji – nic razem nie stworzyliśmy, niczego nie nagraliśmy. Chociaż robiłem wszystko, żeby do tego doprowadzić. Wydzwaniałem do niego, pisałem listy. Wysłałem mu bilet na samolot, wynająłem samochód z kierowcą, żeby zabrał go z domu w Seattle na lotnisko. Nie udało się, nie przyleciał...

SLAYER OFICJALNIE ZAKOŃCZYŁ KARIERĘ. TOM ARAYA POŻEGNAŁ SIĘ WE WZRUSZAJĄCY SPOSÓB [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • T-raperzy znad Wisły wrócili w reklamie! Zaskakująca kampania

  2020-01-22
  Takiego powrotu raczej nikt się nie spodziewał, jednak taki widok wywołuje uśmiech na twarzy. T-raperzy znad Wisły wrócili i edukują w temacie smogu.
 • 8-latek, sprzedając koale z plasteliny, zarobił 250 tysięcy dolarów

  2020-01-22
  Pożary, które spustoszyły Australię, były czymś co poruszyło dosłownie cały świat. Każdy starał się wspierać kraj jak się da, a pewien 8-latek postanowił ulepić koale z plasteliny. Okazuje się, że dzięki temu uzbierał 250 tysięcy dolarów!
 • Czego nie możesz wnieść na koncert Slipknota? Lista rzeczy mocno wkurza fanów

  2020-01-22
  Koncerty Slipknota gromadzą ogromne ilości fanów, którzy często przebierają się za członków zespołu i przy okazji przynoszą różne rzeczy pod scenę. Zespół postanowił ustanowić listę rzeczy, których nie można wnosić na koncerty.
 • Pearl Jam udostępnia nowy singiel 'Dance of the Clairvoyants'

  2020-01-22
  Pearl Jam wraca! Nowy singiel „Dance of the Clairvoyants” dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.
 • Ozzy Osbourne ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona

  2020-01-21
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz