Dominik Pajewski

04.08.2020 (14:04)

Kupujesz PlayStation 5? Pad z PS4 nie będzie działał, chyba, że...Sony coraz odważniej prezentuje szczegóły związane z PlayStation 5. Wiemy już, że konsola będzie miała wsteczną kompatybilność, jednak nie zagramy na niej padem z PS4, są jednak małe wyjątki.

PlayStation 5 jest jedną z premier, na która czekają setki tysięcy graczy na całym świecie. Firma Sony zdradza szczegóły bardzo ostrożnie. Wiemy, że konsola będzie miała wsteczną kompatybilność, jednak nie będzie można zagrać na niej padem z PS4. Są jednak przewidziane wyjątki.

SLASH OPOWIEDZIAŁ WPROST O SWOJEJ WALCE Z NAŁOGAMI: TO BYŁO NAPRAWDĘ TRUDNE ZADANIEPlayStation 5 bez możliwości grania padem z PS4. Są jednak wyjątki

Jak wiadomo, nowy pad to DualSense, który ma za zadanie dawać graczom więcej bodźców związanych z grą. To właśnie nowe gry, będą dostosowane do nowego pada, stąd na starym padzie nie będzie możliwości grania. Nie wyrzucajcie jednak swoich starych padów od PS4, na grach z tej konsoli, będzie można grać starym padem. Jak to mówią, nic w przyrodzie nie ginie, a w temacie PlayStation tym bardziej. PS5 trafi do sprzedaży pod koniec 2020 roku.KOMBINEZONY ASTRONAUTÓW SPACEX WYGLĄDAJĄ NIESAMOWICIE FUTURYSTYCZNIE. POKAZANO NAGRANIE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kraśnik - MEMY o mieście, które stało się hitem internetu

  2020-09-29
  Kraśnik w ostatnich dniach stał się prawdziwym hitem internetu i trudno się dziwić. Wszystko z powodu utrzymanego większością głosów ''stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową'' oraz przyjętej petycji ''Stop zagrożeniu życia i zdrowia''. Chodzi o zakaz wprowadzania sieci 5G, bez wcześniejszego ustalenia, czy jest dobre dla zdrowia. Tego typu sytuacja mogła skończyć się w jeden sposób - szaloną ilością memów, które zalały sieć.
 • AC/DC wracają! Zespół zaczyna robić szum w social mediach

  2020-09-29
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczyna robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań.
 • Zdjęcia kosmosu, które robi Polak są hitem i kosztują sporo pieniędzy

  2020-09-29
  Kosmos od zawsze fascynował i wygląda na to, że z tej fascynacji może powstać coś pięknego. Co najciekawsze, kosmos to też niezły sposób na zarobek i to spory.
 • James Bond - muzyka z 25 filmów zebrana na złotych winylach. Prawdziwa gratka dla fanów

  2020-09-29
  Filmy o Jamesie Bondzie stały się prawdziwym klasykiem, który zna prawdopodobnie każdy miłośnik kina. Filmy często mają świetną ścieżkę dźwiękową, która została zgromadzona na specjalnych, złotych winylach.
 • Lars Ulrich wskazał najgorszy numer Metalliki. Fani mogą czuć się zaskoczeni

  2020-09-29
  Metallica ma na swoim koncie wielkie hity oraz numery, a nawet albumy, o których każdy wolałby zapomnieć. Lars Ulrich wskazał numer, który według niego jest najgorszym w twórczości zespołu.
 • FIFA 2021 - rockowy soundtrack w nowej odsłonie gry. Kogo usłyszymy?

  2020-09-29
  Seria FIFA jest prawdziwym fenomenem, który od ponad 20 lat jest prawdziwym hitem wśród graczy. Okazuje się, że FIFA 2021 posiadać będzie bardzo rockowy soundtrack, co z pewnością ucieszy fanów piłki nożnej, którzy gustują w gitarowych brzmieniach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz