Dominik Pajewski

02.01.2020 (15:45)

Kot wygląda jak Baby Yoda, podbija serca fanów Star WarsBaby Yoda jest niekwestionowaną gwiazdą, która podbiła nie tylko serca fanów Star Wars. Uroczy stworek jest prawdziwym hitem i jak się okazuje jest na świecie kot, który wygląda identycznie jak mały bohater serialu 'The Mandalorian'.

Gdy na ekranie pojawił się Baby Yoda, wszyscy stwierdzili zgodnie, że to najbardziej uroczy stworek na świecie. Faktycznie, uroczy malec podbił serca nie tylko fanów gwiezdnej sagi, ale również osób, które wcześniej nie interesowały się światem wykreowanym w Gwiezdnych Wojnach. Okazuje się, że na świecie jest kot, który przypomina uroczego Baby Yodę.

JOKER MIAŁ MIEĆ DUŻO BARDZIEJ MROCZNE ZAKOŃCZENIE


Kot wygląda jak Baby Yoda, podbija serca fanów Star Wars

Bezdomna kotka z Karoliny Północnej nie miała łatwo w życiu i poszukiwała domu. Dzięki swojemu podobieństwu do Baby Yody, kociak znalazł dom, a w sumie, kto nie chciałby patrzeć na Baby Yodę codziennie? No powiedzcie szczerze, nie przygarnęlibyście takiego słodziaka do siebie?

SLAYER STAŁ SIĘ INSPIRACJĄ DLA GREEN DAYA! JAK TO MOŻLIWE?


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz