Dominik Pajewski

29.07.2020 (11:23)

Korn zaczynają grać country? Zespół udostępnił nowy numer, który jest coverem numeru z 1979Zespół Korn lubi eksperymentować ze swoją muzyką, czego przykładem było pomieszanie stylistyki zespołu z dubstepem. Tym razem grupa postanowiła poeksperymentować z country.

Korn nie bali się nigdy eksperymentów, o czym może świadczyć album, na którym mieszano stylistykę zespołu z dubstepem. Tym razem zespół postanowił trochę pobawić się konwencją i przerobił numer ''The Devil Went Down To Georgia'' z 1979 roku, zapraszając do współpracy rapera YelaWolfa.

METALLICA OPUBLIKOWAŁA KONCERT 1989 ROKU! DO SIECI TRAFIŁ WYSTĘP Z TRASY PROMUJĄCEJ "...AND JUSTICE FOR ALL”

 

Korn wzięli się za country. Grupa nagrała cover zespołu The Charlie Daniels Band 

To, że do takiej fuzji dojdzie, można było odczytać ze słów Jonathana Davisa, który mówił swego czasu, że muzyka country ma ukrytą moc. Przy okazji premiery nowego numery, Davis dodał dodatkowo:

Muzyka country w moim mniemaniu ma w sobie coś bardzo mrocznego. Merle Haggard, Buck Owens i, oczywiście, Charlie Daniels – wszyscy potrafili zamieniać ból w niesamowicie potężną muzykę, która cały czas żyje.

Posłuchajcie nowego numeru zespołu, który prawdopodobnie zapowiada nowy album, który będzie opierał się głównie na coverach. Kiedy go otrzymamy? Tego nie wiadomo.
MARILYN MANSON ZAPOWIADA NOWE WYDAWNICTWO! PREMIERA JUŻ DZISIAJ!

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Bastille - szczery singiel „survivin’”. Brzmienie zaskoczy wszystkich fanów zespołu

  2020-09-25
  Po wakacyjnej niespodziance w postaci nagranego wspólnie z Grahamem Coxonem singla „WHAT YOU GONNA DO???”, Bastille zmienia stylistykę w prowokującym singlu „survivin’” – żywej opowieści o tej wersji nas samych, którą decydujemy się pokazywać innym. Na tle zniewalająco odmiennego brzmienia, lider grupy Dan Smith osiąga nowy poziom bezpośredniości, gdy zastanawia się nad niepokojem, wątpieniem w samego siebie oraz przytłaczającym współczesnym światem.
 • The Neighbourhood w Polsce 2021 - nowe daty koncertów amerykańskiej kapeli

  2020-09-25
  Stało się to, co stać się musiało. Jesienne koncerty The Neighbourhood zostały przełożone o rok. Sprawdźcie, kiedy i gdzie wystąpi zespół.
 • KULT - Pomarańczowa Trasa 2020: 9 koncertów! Bilety, daty i miejsca

  2020-09-25
  Pomarańczowa Trasa Kultu 2020 stała pod znakiem zapytania, ale organizatorzy oraz zespół stanęli na wysokości zadania i oto mamy - 9 koncertów Kazika i spółki! Sprawdźcie, w których miastach i kiedy zagra kapela oraz gdzie kupić bilety.
 • Marilyn Manson: krwawy klip z Normanem Reedusem - gwiazdorem Świętych z Bostonu i The Walking Dead

  2020-09-25
  Jakiś czas temu światło dzienne ujrzał nowy krążek Marilyna Mansona zatytułowany "We Are Chaos". Muzyk udostępnił znakomity teledysk do utworu „Don't Chase The Dead”.
 • Czarna Wdowa - premiera przesunięta. Czemu taką decyzję podjął Marvel?

  2020-09-24
  Premiera 'Czarnej Wdowy' jest wyczekiwana przez fanów komiksowego uniwersum. Film będzie też zwieńczeniem historii postaci, która obrazowała Scarlett Johansson. Okazuje się, że premiera produkcji została przesunięta.
 • Weekend na bulwarach i Okręgu 26.09 - 27.09.20

  2020-09-24
  Na okrągło (za)dzieje się też na Okręgu! Warto więc się tam zakręcić – zwłaszcza, że to już ostatni weekend z karuzelą atrakcji!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz