Dominik Pajewski

25.11.2019 (14:24)

Korn w Polsce 2020 - BILETY i DATA KONCERTUKoncert Korna w Polsce był wyczekiwany od pewnego czasu i w końcu fani doczekali się! Zespół odwiedzi nas w 2020 roku, w końcu poznaliśmy szczegóły wydarzenia. Sprawdźcie kiedy i gdzie kupić bilety na koncert zespołu.

Korn regularnie przyjeżdża do Polski, jednak fani za każdym razem nie mogą się doczekać występu grupy. Oczekiwanie jest jeszcze większe, ponieważ niedawno zespół wydał nowy krążek, który został świetnie przyjęty przez krytyków. Są powody do radości, ponieważ zespół do nas wraca z nowym materiałem. Poznaliśmy szczegóły koncertu w Polsce.

LARS ULRICH WSPARŁ JAMESA HETFIELDA W WALCE Z ALKOHOLIZMEMKorn w Polsce 2020 - kiedy i gdzie?

Na ten koncert czekało wiele osób i w końcu są powody do radości! Korn wracają do Polski i to z nowym materiałem, który świetnie się przyjął. Zespół zagra w Łodzi z okazji Impact Festival 2020  2 czerwca 2020 i to razem z Bring Me The Horizon. Z pewnością nie zabraknie również starszych, klasycznych numerów z twórczości grupy, jednak warto nastawić się głównie na nowy materiał. Dodatkowo, podczas imprezy pojawią się: Skillet, Of Mice & Men, ROYAL REPUBLIC oraz The Last Internationale.

SYSTEM OF A DOWN W KRAKOWIE 2020 - BILETY. GDZIE KUPIĆ, JAKA CENA?

Korn w Polsce 2020 - BILETY

Bilety na Impact Festival 2020 dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 15 listopada od 10.00 na LiveNation.pl oraz Ticketmaster.pl. Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się 13 listopada o 10.00 i potrwa do 15 listopada do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 14 listopada o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 15 listopada do 10.00.

Więcej informacji na LiveNation.pl

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz