05.02.2015 (14:04)

WYNIKI konkursu FALLING IN REVERSE - kto wygrał bilety na koncert i meet'n'greet z zespołem?Konkurs FALLING IN REVERSE - kto wygrał bilety na koncert i meet'n'greet z zespołem? Sprawdź wyniki konkursu. Falling In Reverse zagrają już 6 lutego w warszawskim klubie Proxima.

WYNIKI konkursu FALLING IN REVERSE - wygraj bilety na koncert i meet'n'greet z zespołem! Falling In Reverse zagrają już 6 lutego w warszawskim klubie Proxima. Rozdajemy 3 pojedyncze wejściówki na koncert + na spotkanie z zespołem (meet'n'greet). By zgarnąć jedną z nagród trzeba było na adres konkursy@eska.pl wysłać ciekawą odpowiedź na pytanie:

Co powiedział(a)byś chłopakom z Falling In Reverse, gdybyś to właśnie Ty miał(a) okazję pogadać z nimi na żywo?


Najciekawszych odpowiedzi udzielili: Paulina Kapla, Kornelia Pakulska i Jonson. Gratulujemy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w sprawie szczegółów odbioru nagrody.

Na odpowiedzi czekaliśmy do czwartku, 5 lutego, do godziny 14:00. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 lutego o 15:00. Regulamin konkursu dostępny TUTAJ.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz