Anna Skalik

19.06.2015 (12:21)

Koncert Roxette w Polsce: koncertowa akcja fanów: Polskie Serca Dla Roxette! Sprawdź szczegóły! [VIDEO]Roxette w Polsce: koncert już 22 czerwca w Warszawie. Specjalnie na występ znanego duetu fani przygotowują wyjątkowa akcję pod nazwą Polskie Serca Dla Roxette! Sprawdź, co przygotowują fani na koncert Roxette w Warszawie!

Koncert Roxette w Warszawie zbliża się wielkimi krokami a fani specjalnie na to wydarzenie przygotowują akcję, dzięki której cała ekipa zespołu zapamięta to wydarzenie na długo. Na czym polega akcja fanów na koncert Roxette? Niespodzianka pod nazwą Polskie Serca Dla Roxette polegać będzie na stworzeniu jak największej liczby białych i czerwonych serc oraz podniesieniu ich do góry, kiedy zespół będzie wykonywał numery Heart Shaped Sea i Listen To Your Heart. Jak przekonują organizatorzy akcji, najlepiej, gdyby ser było tak wiele, jak fanów obecnych na Torwarze, dlatego bardzo ważne by do przygotowywania niespodzianki włączyło się jak najwięcej osób.

>>> Najpiękniejsze ballady Roxette <<<

"Kochani Fani Roxette ale nie tylko! Jest akcja przed-koncertowa :D Chcemy, żeby ten nasz Polski koncert był jedyny w swoim rodzaju! Prawda??? Robimy to też dla naszej delikatnej Marie, żeby pokazać, jak bardzo fani Ją kochają i wspierają! Ona tego potrzebuje i na to zasługuje!!!

WYCINAMY SERCA KOLORU BIAŁEGO I CZERWONEGO.
I tutaj prośba o zakup kartek białych i czerwonych i wycinanie serc!!!! Zapraszamy wszystkich, znajomych, rodzinę na wspólne wycinanie! Dzień przed koncertem chcemy stworzyć minimum tyle serc ile ludzi na Torwarze"
- piszą organizatorzy akcji na koncert Roxette.

Organizatorzy akcji planują dołączyć do niej dokładną instrukcję całej niespodzianki, tak, by każdy wiedział, kiedy podnieść swoje papierowe serce:

"1.Podnieś to serce w górę podczas "Heart Shaped Sea" i "Listen To Your Heart". Jeśli nie wiesz, które to piosenki, 
naśladuj fanów z przodu!
2. Na zakończenie - kiedy Roxette schodzi ze sceny - śpiewamy RAZEM refren  „Neverending Love”: "We dance in the moonlight, a run on the wire, drawing a fine line, a neverending love. The fever turns slowly into a fire, drawing a fine line, a neverending love".

To będzie nasz hołd dla Roxette z okazji XXXlecia istnienia, ale i także dla Marie, której stan zdrowia może nie pozwolić na kolejne trasy koncertowe. My chcemy, jako pierwsi fani w trakcie tej trasy koncertowej, pokazać Roxette, że nasza miłość jest niekończąca się, to takie motto przewodnie: "Neverending Love". To jest także pierwszy singiel Roxette, czyli początek ich historii" - dodają pomysłodawcy akcji Polskie Serca Dla Roxette.

Więcej informacji o całym wydarzeniu znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu organizatorów na Facebooku. Przypominamy, że grupa Roxette wystąpi w Polsce w ramach trasy 30th Anniversary Tour. Zagrają na warszawskim Torwarze 22 czerwca 2015 roku.

>>> MUSE: Mercy - nowy teledysk do kawałka z płyty Drones <<<

Poniżej jeden z tych numerów, które każdy prawdziwy fan Roxette po prostu musi znać.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • The Rumjacks - 6 koncertów w Polsce: bilety, daty, miejsca trasy Saint Patrick’s Tour 2020

  2020-01-21
  The Rumjacks powracają do Polski! Australijski zespół rockowy z Sydney odwiedzi nasz kraj z sześcioma koncertami! Najważniejsze informacje dotyczące trasy Saint Patrick’s Tour 2020 podrzucamy na EskaROCK.pl. Organizatorem koncertów jest Agencja Handlowo-Artystyczna "OSKAR" s.c.
 • 5-letni fan Slipknota oczarował zespół! On chyba zostanie perkusistą

  2020-01-21
  Slipknot widzieli już wiele, jednak zdarzają się sytuacje, które zaskakują zespół nawet teraz. Jedną z takich sytuacji jest 5-letni fan grupy, który dosłownie rozwalił system.
 • Steven Seagal jako Wiedźmin. Zabawny deep fake trafił do sieci

  2020-01-21
  Wiedźmin podbija serca krytyków i fanów, chociaż nie wszystkich. Postanowiono pokazać, co by było gdyby Wiedźmina zagrał sam Steven Seagal.
 • Ed Sheeran pojawił się w ostatniej części Gwiezdnych Wojen. Kogo zagrał?

  2020-01-21
  Ed Sheeran lubi zaskakiwać fanów, a na dodatek sam jest miłośnikiem Gwiezdnych Wojen, o czym też często wspominał. Okazuje się, że wokalista pojawił się w ostatniej części gwiezdnej sagi. Kogo zagrał?
 • Muzycy Nirvany i The Doors zagrają wspólny koncert

  2020-01-21
  O takim koncercie wielu fanów z pewnością marzyło. 23 stycznia 2020, na jednej scenie pojawią się muzycy Nirvany i The Doors. Co skłoniło artystów do takiego występu?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz