Dominik Pajewski

15.01.2019 (14:24)

Koncert na Live Aid - zobacz jak powstawała scena kultowego występu Queen [VIDEO]Koncert na Live Aid był spektakularnym wydarzeniem, które musiało znaleźć się w filmie 'Bohemian Rhapsody'. Zobaczcie, jak wyglądało kręcenie sceny słynnego koncertu.

Gdy zapowiedziano realizację filmu 'Bohemian Rhapsody', wszyscy zastanawiali się, jak zostanie pokazana scena słynnego koncertu na Live Aid. Mimo różnych opinii na temat filmu, wszyscy są zgodni, że scena koncertu została odzwierciedlona w idealny sposób.

Była narzeczona Freddiego zarobiła 40 milionów funtów za 'Bohemian Rhapsody'

 


Fani zwracają uwagę na idealne oddanie najmniejszych szczegółów, od ruchów scenicznych muzyków, po ilość kubków Pepsi i piwa, które widać obok Freddiego. W sieci nawet pojawiło się porównanie oryginalnego nagrania z filmem.

Mick Jagger i George Harrison nie znosili debiutanckiej płyty Led Zeppelin!

 

Jednak największym zaskoczeniem może być nagrania zza kulis filmu, które pokazuje jak wyglądało w rzeczywistości realizowanie słynnej sceny. Ostrzegamy, możecie być w szoku, ponieważ wiele zrobiła magia kina, z resztą zobaczcie sami:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz