Dominik Pajewski

02.12.2019 (14:13)

KOMETY - koncert w Warszawie. SZCZEGÓŁY WYDARZENIA5 grudnia, w klubie Pogłos odbędzie się ostatni koncert Komet w tym roku. Zespół zaprezentuje przekrojowy materiał oraz premierowe kompozycje z płyty, której premiera zaplanowana jest na luty przyszłego roku.

Komety to warszawska grupa powstała na gruzach legendarnej Partii. Zespół został uformowany przez Lesława (gitara, wokal, muzyka, słowa) w roku 2002. Od tego czasu warszawska grupa nagrała sześć krążków studyjnych i jeden koncertowy.  Oryginalna, nawiązująca do bogactwa brzmień minionych dekad twórczość Komet zjednała im fanów nie tylko w kraju, ale i za granicą. Komety koncertowały m.in. w Meksyku. Tam też w 2008 roku ukazała się anglojęzyczna wersja albumu „The Story of Komety” zawierającego największe przeboje zespołu. Wiele nagrań ukazało się na składankach m.in. w USA, Francji, Finlandii, Niemczech, Japonii i Rosji. Pomimo kilkukrotnych zmian w składzie, nieodmiennie centralnym punktem, a zarazem znakiem rozpoznawczym Komet, pozostają głos i teksty Lesława, poetycko niejednoznaczne, często rozgrywające się w pejzażach Warszawy, stawiające go w gronie najwybitniejszych autorów swojego pokolenia.

SLAYER OFICJALNIE ZAKOŃCZYŁ KARIERĘ. TOM ARAYA POŻEGNAŁ SIĘ WE WZRUSZAJĄCY SPOSÓB [WIDEO]


Nowy album „Alfa Centauri" jest już gotowy i ukaże się 14 lutego 2020 nakładem Thin Man Records.

Jako suport wystąpi zespół WaluśKraksaKryzys uznawany za jeden z ciekawszych debiutów 2019 roku!

Komety + WaluśKraksaKryzys

Godzina 20:00

Bilety: 30/40 zł

Przedsprzedaż: https://goingapp.pl/evt/2161945/komety-waluskraksakryzys

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1165313363655097/
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz