Dominik Pajewski

16.07.2020 (15:12)

Kolejny weekend za Okrągło! Oscarowy hit w kinie plenerowym i wiele innych atrakcjiZabierz rodzinę, przyjaciół, znajomych i w najbliższy weekend wpadnijcie na Okrąg. Czeka tam na Was dawka kulinarnych doznań oraz kulturowych i fizycznych przeżyć!

Sobotę na Okręgu rozpocznie o godz. 10:00 kulinarna uczta! Food tracki z kuchnią z całego świata będą dostępne przez całą sobotę i niedziele.
 
Chwilę później rozpoczną się zajęcia jogi na trawie, a następnie 1,5 godzinny salsation – zajęcia taneczno-fitnessowe.

 
Wstęp na oba zajęcia jest bezpłatny. Zachęcamy do kliknięcia w wydarzenie:
 
 
 
Po południu o muzyczny klimat zadba warszawski DJ i producent – Korenberg.
 
Niedziela zapowiada się równie interesująco. Startujemy o godzinie 10. Na początek dnia mamy atrakcję dla najmłodszych – Warsztaty czekolady, które odbędą się w dwóch turach. Później swoich sił w rękodziełach będą mogli spróbować dorośli, tym razem to  warsztaty tworzenia makramy.
 
 
 
Warsztaty są darmowe, a ilość miejsc ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zapisy na okrąg@zprsa.pl.
 
O 20 na Okręgu startuje kino plenerowe - w wygodnych leżakach będziemy mogli zobaczyć oscarowy hit z  2017: Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz