Dominik Pajewski

03.07.2020 (13:22)

KMŻ - Kawałki Mojego Życia. Pierwszym gościem nowego cyklu będzie Krzysztof ZalewskiKMŻ - Kawałki Mojego Życia to nowy cykl na antenie Eski ROCK, w którym gościć będą bardzo różni artyści. To osobiste pasmo, w której muzycy będą mówić o swoich ulubionych numerach i inspiracjach. Pierwszym gościem cyklu jest Krzysztof Zalewski.

KMŻ - Kawałki Mojego Życia to nowy cykl na antenie Eski ROCK, do którego zapraszani są różni artyści. Co niedziele, o godzinie 20:00 pojawią się artyści, którzy będą opowiadać o swoich ulubionych utworach i historiach z nimi związanymi. Pierwszym gościem będzie Krzysztof Zalewski!

ARTUR ROJEK NAGRAŁ NUMER Z TACO HEMINGWAYEM! POSŁUCHAJCIE WSPÓLNEJ PIOSENKI ARTYSTÓW


KMŻ - Kawałki Mojego Życia. Pierwszym gościem nowego cyklu Eski ROCK jest Krzysztof Zalewski

Ogromny misz-masz i wielkie klasyki, tak można określić jednym zdaniem ulubione numeru Krzysztofa Zalewskiego, jakie wybrał do naszego cyklu. Nie zabrakło Iron Maiden, Deep Purple, którzy spotykają się w tym zestawieniu z Pogodno czy Hey. Opowieści związane z tymi numerami usłyszycie w niedzielę (5.07) od 20:00 na antenie Eski ROCK.

GWIAZDA MMA, DEADPOOLA I THE MANDALORIAN DOSTAŁA BANA NA INSTAGRAMIE. POSZŁO O NAGIE ZDJĘCIA

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz